Astroloji

 

 

 
Akrep (16.12.2019)
Sağlığınızla ilgili konularda ani gelişen bazı sorunlar gündelik programlarınızda değişikliğe neden olabilir. Hesapta olmayan konulardan dolayı günlük planlarınızda değişim olabilir.
 
Aslan (16.12.2019)
Aşkta ve ilişkilerde iletişim gücünüzü ortaya koyarak ipleri elinize alıyorsunuz. Sosyal çevre ile olan iletişimlerinizin artması sizi mutlu edecek ve motivasyonunuzu arttıracaktır.
 
Balık (16.12.2019)
Aile ile ilgili konular gündemde olabilir. Yanlış anlaşılmamak için kendinizi ifade ederken tüm detayları gözden geçirmelisiniz. Anne veya babanızla olan diyaloglarınızda daha eleştirilere açık olmalısınız.
 
Başak (16.12.2019)
Geçmişte yaşanan finansal krizler bugün önünüze tekrar gelebilir. Bugün alacak-verecek dengenizi iyi kurmanız gerekmektedir. Aradığınız çözümler çok yakınınızda olabilir.
 
Boğa (16.12.2019)
Gelirlerinizde artış olabilirken riskli yatırımlar içine de girmek isteyebilirsiniz. Bu konuda biraz daha dikkatli olmalısınız. Parasal anlamda güven aradığınız bir gündesiniz.
 
İkizler (16.12.2019)
Bugün bir şeyleri üretmek ya da paylaşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmek ve yeni girişimlerde bulunmak için güzel bir gündesiniz. Mümkün oldukça kendinizi daha sosyalleşmek adına tetiklemelisiniz.
 
Koç (16.12.2019)
Kendinize vakit ayırmalı ve yapmaktan mutlu olduğunuz şeyleri yapmalısınız. Duygusal hayatınızdaki özlemlerinizi bir kenara bırakın. Anın tadını çıkarın.
 
Kova (16.12.2019)
Sosyal çevrenizle iletişiminizin arttığı bugün kendinizi net bir şekilde ifade edebilir ve ikna yeteneğiniz sayesinde düşüncelerinizi karşı tarafı kabul ettirebilirsiniz.
 
Oğlak (16.12.2019)
Geçmiş ilişkilerinizle ilgili bazı konular sizlerin hayatında duygusal bir baskı yaratmış olabilir. Aşka bakış açınız değişiyor olabilir. Bu yüzden ilişkilerde sizden beklenmeyen yön değişimleri olabilir.
 
Terazi (16.12.2019)
Bazı beklentilerinizi yakın çevrenizden göreceğiniz destekler ile karşılayabilirsiniz. Bugün kuracağınız diyaloglar gelecek planlarınızı şekillendirebilir.
 
Yay (16.12.2019)
Geçmiş aşklar ve ilişkiler bugün gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişe dair cevap bulamadığınız bazı soruları tekrar gün ışığına çıkarabilir ve olayları çözmek için çaba sarf edebilirsiniz.
 
Yengeç (16.12.2019)
Güven duyma ihtiyacı içinde olduğunuz bugün kendinizi manipüle etmemelisiniz. Olaylara iyimser yaklaşmalısınız. Parasal ya da hukuksal konular bugün kafanızı meşgul edebilir. Kaygılardan uzak durun.

 

 

 

Haber Yazılımı