Haber Detayı
15 Ağustos 2013 - Perşembe 16:23
 
Ora. Bostanoğlundan veda ziyareti
Gölcük Donanma Komutan Ora. Bülent Bostanoğlu, Gölcük İlçe Protokolüne seri ziyaretlerde bulunarak veda ziyaretlerini gerçekleştiriyor.
Gündem Haberi
	 Ora. Bostanoğlundan veda ziyareti

 Donanma Komutanı Ora. Bostanoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş´e bir veda ziyaretinde bulundu. Başkan Ellibeş, Gölcük Donanma Komutanı Or. Bostanoğlu’ nu Belediye Hizmet binası önünde hoş geldiniz Paşam diyerek karşıladı.

Gölcük Donanma Komutan Ora. BülentBostanoğlu, Gölcük İlçe Protokolüne seri ziyaretlerde bulunarak veda ziyaretlerini gerçekleştiriyor. Donanma Komutanı Ora. Bostanoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e bir veda ziyaretinde bulundu. Başkan Ellibeş,Gölcük Donanma Komutanı Or. Bostanoğlu' nu Belediye Hizmet binası önünde hoşgeldiniz Paşam diyerek karşıladı.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile Gölcük Belediyesi Hizmet Binasındaki Başkanlık makamında bir süre başbaşa sohbet eden Ora. Bostanoğlu,  Başkan Ellibeş ile son kez Gölcük ile ilgili çeşitli konularda karşılıklı istişarelerde bulundular.

 Ora. Bostanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e görevinde de başarılar temennisinde bulunarak, Gölcük her yönüyle farklı bir ilçe, buradan ayrılıyorum ama sizleri unutmayacağım dedi.

 Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, iadeyiziyarette bulunan Ora. Bostanoğlu'na yapmış olduğu bu nazik ziyaretinde dolayı teşekkür edip günün anısına Gölcük Belediyesi Kültür Sanat Merkezi atölyelerinde yapılan Çini Tabak tablosu hediye edip, Deniz Kuvvetleri Komutanı olarak başlayacağı yeni görevinde üstün başarılar temennisinde bulunduğunu belirtti. Ora. Bostanoğlu'da, Gölcük'ün Donanma Kenti olduğunu bunun her zaman böyle anılacağını belirterek, Gölcük'te görev yapmaktan son derece onur vegurur duyduğunu belirterek, konuşmasının sonunda Başkan Ellibeş'e Donanmayı simgeleyen bir hediye takdim etti.

 Başkan Ellibeş, Kıymetli komutanımız ile görev süresince uyumlu bir çalışma yaptık kendilerine bundan sonraki görevinde başarılar temenni ediyorum dedi. Donanma Komutanı Ora. Bülent Bostanoğlu'da Çini Tabaktaki Donanma Gemisi figürlü hediyenin güzel ve bir o kadarda anlamlı olduğunu belirterek teşekkür ediyorum dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölcük, Donanma, Komutan, Ora, Bülent, Bostanoğlu, Gölcük, İlçe, Protokolüne, se
Yorumlar
Haber Yazılımı