BasiskeleSanayi
yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
30 Aralık 2017 - Cumartesi 15:29
 
Vali Hüseyin Aksoy tarafından yeni yıl mesajı yayınlandı. Vali Aksoy yayınladığı yeni yıl mesajında tüm hemşehrilerinin yeni yılının birlik ve beraberlik içinde geçmesini temenni etti
Gündem Haberi

Vali Hüseyin Aksoy tarafından yeni yıl mesajı yayınlandı. Vali Aksoy yayınladığı yeniyıl mesajında, "

İlimiz ve ülkemiz için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yılı daha geride bırakıyor, umutlarımızı ve heyecanımızı canlı tutarak, hep birlikte yeni bir yıla siz değerli Kocaelililerle birlikte girmenin mutluluğunu yaşıyorum.Öncelikle 2018 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını, yeryüzünde barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını diliyorum."

 

YENİ YILDA DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE

Yeni yılın önceki yıllardan daha bereketli, huzurlu, sağlık ve mutluluk içinde geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması gönülden temennimizdir. Umutlarımız, beklentilerimiz ve ulaşmak için çaba gösterdiğimiz hedeflerimiz, gelecekle aramızda en güçlü bağdır. Geleceğe olan inancımızı ve umudumuzu yitirmemeli, daha iyiye ulaşmak için daha çok çalışmalıyız. Güçlü bir Türkiye için birey olarak hepimize düşen sorumluluk ve görevler vardır.

 

"AMACIMIZ KOCAELİ'Yİ HAKETTİĞİ NOKTAYA TAŞIMAKTIR"

 Milletimizin sağduyusu, özverisi ve sorunların aşılması yolunda gösterdiği birlik ve dayanışma, güçlü Türkiye’nin en önemli güvencesidir. Dünyada yaşanan kan, gözyaşı ve şiddet olaylarının dinmesini ve insan hakları ihlallerinin yaşanmadığı, huzur dolu bir dünyaya ulaşmamız en büyük temennimizdir. Ülke ve millet olarak amacımız, bu güzel vatan toprakları üzerinde, bu şanlı bayrağın altında el ele, omuz omuza, gönül gönüle ve kardeşçe huzura, barışa olan inancımızı tazeleyerek, ülkemizi ve Kocaeli’yi hak ettiği noktaya taşımaktır. Milletimize, devletimize, geleceğimize ve kendimize güven, bütün bu zorlukları aşmaya yetecektir.

 

2018 BİRLİK YILI OLSUN

Bu duygu ve düşüncelerle;  2018 yılının birlik ve beraberlik içinde,  milletimiz, ülkemiz, kentimiz ve bütün insanlık için üzüntü ve felaketlerden uzak, sağlık, mutluluk, barış ve huzur dolu bir yıl olmasını diliyor,  yeni yılınızı içtenlikle kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı