yuvacıksu 700 - 100
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
TUNCER ''ESNAFIMIZ KAZANDI''
TUNCER ''ESNAFIMIZ KAZANDI''
Haber Detayı
07 Şubat 2018 - Çarşamba 18:13
 
Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Şubat ayı muhtarlar toplantısını Gölcük belediyesi meclis salonunda yaptı. Toplantıya Muhtarlar ve Belediye birim müdürleri katıldı. Başkan Ellibeş “Siz muhtarlarımızı mahallelerinizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını belirleyip bize iletmenizden ötürü tebrik ediyorum. Sizlerin bu duyarlı davranışınız sayesinde, bir birliktelik içerisinde tüm sorunların üstesinden bundan önceki süreçlerde olduğu gibi, bundan sonra da kolayca geleceğiz”dedi.
Gölcük Haberi

Belediye Başkanı  Mehmet Ellibeş, Şubat ayı muhtarlar toplantısını Gölcük belediyesi meclis salonunda yaptı. Toplantıya Muhtarlar ve Belediye birim müdürleri katıldı. 

Başkan Ellibeş “Kış sezonu bitiriyoruz kışı yaşamadan. Hala kar yağsın istiyoruz. Muhtarlarımız geçtiğimiz ay yapılan toplantıda daire müdürleri ile toplantı yapmak istediklerini ilettiler. Toplantıyı onun için geniş katılımlı düzenledik”dedi.

SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Başkan Ellibeş “Her ay bir araya geliyoruz ve sorunları çözüyoruz. Bir takım   sorunlar sıkıntılar yaşadığımızda oluyor. Bir çok yatırım yaptık yapmaya da devam  ediyoruz.   İsu’nun yatırımları var. Doğalgazla ilgili sıkıntılar vardı çözümlendi. İlçemizde sorun  olarak görülen üç temel sorun var. Trafik, otopark  ve sokak köpekleri. Trafikle ilgili büyükşehir Belediyesi ekipleri bir yıldır çalışıyordu. Okulların tatil olmasıyla birlikte uygulamaya geçtik. Baktığımız zaman ilçe trafiğinin yüzde elli rahatladığını gördük. Gazi orta okulu alanının oradaki kentsel dönüşüm  projesi yıl sonuna kadar uzayacak gibi göründüğünden zaten esnafın otopark olarak kullandığı alanın  düzenledik. Açık otopark olarak kullanılmaya başlandı. Kaymakamlık  lojmanı arkasında ki alanı düzenliyoruz o kısımda açık  otopark olarak kullanılacak. Bakıldığında ilçemizde park sorunu yok ancak sürücüler her yere araçları ile gitmek istediği için park sorunu yaşıyoruz”dedi.

KAVŞAK PROJESİ İHALEYE ÇIKIYOR
Başkan Ellibeş “Değirmendere Yüzbaşılar kavşağı  için12 şŞubat’ta ihale yapılacak. İhaleden  sonra yapımı yaklaşık bir yılda tamamlanacak. Devlet Hastanesi projesi bitti. Yer teslimi mütahite verildi. Mart ayı gibi hep birlikte temelini atacağız. Çalışmalarımızı yaparken siz değerli muhtarlarımızın da sorunlarını, fikir ve düşüncelerini dinledikten sonra yaptığımız çalışmalarla yaşadığımız kente daha iyi hizmetlerin yapılmasını hep birlikte sağlayacağız. Siz muhtarlarımızı mahallelerinizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını belirleyip bize iletmenizden ötürü tebrik ediyorum. Sizlerin bu duyarlı davranışınız sayesinde, bir birliktelik içerisinde tüm sorunların üstesinden bundan önceki süreçlerde olduğu gibi, bundan sonra da kolayca geleceğiz”dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
/aside>
Haber Yazılımı