Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 17:38
 
25 YILLIK TECRÜBE
Gölcük ilçe köklü esnaflarımızdan uğur Et pazarı 25 yıl önce Osman Özdemir tarafından Gölcük Merkez Mahallesi 20. Sokakta kuruldu. Kuruluşundan bugüne kadar sağlıklı, kaliteli ve denetimli ürünleri ile Gölcük Halkına hizmet vermeye devam ediyor.
Ekonomi Haberi
25 YILLIK TECRÜBE

25 yıldır Gölcük Merkez Mahallesi 20. Sokakta Osman Özdemir tarafından kurulan Uğur Et kasabı denetimli ve sağlıklı ürünlerle halka hizmet veriyor.

Gölcük ilçe köklü esnaflarımızdan uğur Et pazarı 25 yıl önce Osman Özdemir tarafından Gölcük Merkez Mahallesi 20. Sokakta kuruldu. Kuruluşundan bugüne kadar sağlıklı, kaliteli ve denetimli ürünleri ile Gölcük Halkına hizmet vermeye devam ediyor. 25 yıllık esnaflık hizmetini anlatan Uğur Et Pazarı sahibi Osman Özdemir şunları söyledi.

Osman Özdemir; “ 25 yıl önce Gölcük Merkez Mahallesi 20. Sokakta Uğur Et Pazarı kasap işletmesini kurdum. Esnaflıkta deneyim ve tecrübelerimle halkımıza kaliteli hizmet vermeye devam ediyorum. Bizim mesleğimiz gıda üzeri hatta et ürünleri olduğu için çok dikkat ister. Ürünün tazeliği ve denetimli olması için çok dikkat ediyoruz. Hijyen ortamda sağlıklı et ürünlerimizi müşterilerimize verirken, aynı zamanda müşterilerimizin bize güvenmesini sağlayacağız. Bundan dolayı işletmemizde sağlıklı, hijyen, taze ve denetimli et ürünlerimizi eksik etmiyoruz. Müşterilerimiz gönül rahatlığı ile bizden alışveriş yapmaları bizler çok mutlu ediyor” şeklinde ifade etti.
Fahri Haner 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 25, YILLIK, TECRÜBE,
Yorumlar
Haber Yazılımı