Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 15:04
 
4 MAÇTA 40 GOL ATTILAR
Okullar arası yapılan Futsal turnuvasında Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi Bayanlar Futsal takımı Karamürsel’de rakibi olan 4 okulu yenerek gözünü Fransa’ya dikti.
Spor Haberi
4 MAÇTA 40 GOL ATTILAR

RAKİP TANIMADILAR

İlçeler arası  Okullarda bayanlar arası Futsal Turnuvasında yapıldı. Gölcük ve Karamürsel’de 4 grup oluşturdu. Futsal takımları arasındaki maç mücadelesi sonucunda Gölcük Barbaros Hayretin Lisesi Bayan Futsal takımı Karamürsel Pembe Müjgan Can Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 10 -0, Karamürsel Anadolu Lisesi 10-0 Özel Karamürsel Sınav Anadolu Lisesi 10-0 ve Karamürsel Alp Anadolu Lisesi 10-0 yenerek Gölcük’e döndüler. 4 Maçta 40 gol atan Gölcük Barbaros Hayretin Anadolu Lisesi Futsal takımı 4 maçta gol yemediler.

 

FRANSAYA GİTMEK İSTİYORUZ

İl elemelerine pazartesi katılacak olan Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Bayan Futsal takımı Cuma gününe kadar yapılan maçta iddialı olduklarını söyleyen Teknik Direktör Yasemin Temizer” “okul takımımız yapılan 4 maçta olağan üstü bir performans sergilediler. 4 maşta 40 gol atarak ve gol yemeden döndüler. Önümüzdeki eleme müsabakalarında yüzde yüz başarılı olacaklarından eminim. İl elemelerinden sonra Türkiye şampiyonası ve ardından Dünya şampiyonasına katılacağız. Takımımız şimdiden Fransa’da yapılacak olan Dünya şampiyonasına gözünü dikti. Bu kadar gayret içerisinde olduğunda başarı kaçınılmazdır” dedi.

RAKİPLERİNİ GOL YAĞMURUNA TUTTULAR

Okul müdürü Kamber Kesicioğlu; “öncelikle ben burada bu başarıdan dolayı değerli öğrencilerimi gönülden kutlarım. Bırak yenilmeyi maç mücadelesinde hiç gol yemeden rakiplerini gol yağmuruna tutarak 4 rakip takımlarını 10 -0 yendiler. Ben gönülden inanıyorum ki çocuklarımız Dünya şampiyonasındaki mücadelede rakiplerini yenerek şampiyon olarak dönecekler” dedi. Pazartesi il elemelerine katılan Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Futsal takımı, Cuma günü finali oynayacaklar.

Fahri Haner

Kaynak: Editör:
Etiketler: 4, MAÇTA, 40, GOL, ATTILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı