Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 12:09
 
418 SANAYİ DÜKKANI ÇOK YAKINDA HİZMETTE
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında inşaatı hızla devam eden Yeni Sanayi sitesini ziyaret ederek, çalışmaları yerinde takip edip, yetkililerden bilgiler aldı.
Gölcük Haberi
418 SANAYİ DÜKKANI ÇOK YAKINDA HİZMETTE

İŞÇİLER İLE ÇAY İÇTİ
Son rötuşların yapıldığı Yeni Sanayi Sitesi inşaatını sık sık ziyaret edip, çalışmaları yerinde inceleyen Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, inşaat işçileri ile sohbet edip, onların ikramı olan çayı afiyetle içti. Her zaman halkla iç içe olan Başkan Ellibeş'in bu tavrı işçiler tarafından memnuniyetle karşılanırken, Başkan Ellibeş'e teşekkür edip, onunla sıcak bir sohbet gerçekleştirdiler. Başkan tahtanın üstünde oturarak bir süre işçilerle sohbet ederken, sonrasında sanayi sitesinde ki incelemelerine devam etti.
418 SANAYİ DÜKKANI ÇOK YAKINDA HİZMETTE
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı açıklamada, “Son aşamanın geldiği sanayi sitemizde beton yol çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Deprem sonrası yeniden yapılan süreci içerisinde alt ve üst yapı, sportif, sanatsal, kültürel ve eğitim tesislerimizi tekrar kazandık. Günlük yaşam aksamadan devam ediyor. Kentsel dönüşüm ilçemizin öncelikli ihtiyacı. İşte halkımızın daha güvenli yaşaması öncelikli derdimiz. Denizevler ve Sanayi Kentsel Dönüşümünü başarıyla gerçekleştirdik. Sanayi Sitemiz 100 bin metre karelik bir alan. Çok geniş bir alan. 418 tane sanayi esnafının hizmet üretebileceği iş yerini oluşturuyoruz. Tabi bunun altı ve üst yapısı, sosyal yaşam alanları, ibadet alanları ile birlikte bir kompleks oluyor. Sanayi çarşısı hüviyetinden uzak bir ticaret alanı. Bina kalitesi ve kullanılan malzemeler açısından estetik açısından önemsedik.” dedi.
YOLLAR BETONLANIYOR

Gölcük Belediyesi olarak bu önemli projede sorumluluğu üstlendik. Bizler esnaf arkadaşlarımızın mağduriyetlerini gidermek, onların beklentilerine cevap verebilmek adına taşın altına elimizi koyduk. Bunu yaparken de bir takdir veya teşekkür beklemedik. Esnafımızın ve vatandaşımızın mutluluğu bu işi amaç edindik ve bu iş de başarıyla yürütülüyor. Mücadelemizi her daim sürdürdük ve sonuna kadar da sürdürmeye devam edeceğiz. Sanayi çarşımızın tüm sanayi esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 418, SANAYİ, DÜKKANI, ÇOK, YAKINDA, HİZMETTE,
Yorumlar
Haber Yazılımı