Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 17:22
 
46 YILDIR KESİNTİSİZ HİZMET
İşeri Cam firması 1973 yılında Remzi İşeri tarafında Gölcük Merkez Mahallesi 19 Mayıs Caddesi N0- 20 de kuruldu. Remzi İşeri esnaflıkta tecrübesi ile Gölcük halkına başarılı ve kaliteli hizmet verdi. İşyerinde çok sayıda çeşit bulunduran Remzi İşeri, çıtasını daima yüksekte tutu. Uzun zamandan sonra oğlu Levent İşeri'ye firmasını devretti.
Ekonomi Haberi
46 YILDIR KESİNTİSİZ HİZMET

46 yıldır hizmet çıtasını daima yüksek tutan İşeri Cam firma sahibi Levent İşeri; “müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Biz hizmet kalitemizi yükseltirken müşterilerimizde bizden memnun kalıyorlar” dedi. 

İşeri Cam firması 1973 yılında Remzi İşeri tarafında Gölcük Merkez Mahallesi 19 Mayıs Caddesi N0- 20 de kuruldu. Remzi İşeri esnaflıkta tecrübesi ile Gölcük halkına başarılı ve kaliteli hizmet verdi. İşyerinde çok sayıda çeşit bulunduran Remzi İşeri, çıtasını daima yüksekte tutu. Uzun zamandan sonra oğlu Levent İşeri'ye firmasını devretti. İşleri başarılı bir şekilde yürüten Levent İşeri yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

Levent İşeri; “firmamız babam Remzi İşeri tarafından 1973 yılında kuruldu. Ticareti çok iyi bilen babamın yanında çalışarak her şey babamdan öğrendim. Ben işi tamamen öğrendikten sonra babam firmayı bana devretti. Bende babamın gösterdiği yolda ve çıtamızı yüksek tutarak işimize devam ediyoruz. Firmamızda cam ve çiftcamimalatı, PVC doğrama, Çelik Kapı, Alüminyum doğrama ve küpeşte imalat ve montaj resim çerçevesi, tablo ve pano çeşitlerimizler halkımızın hizmetindeyiz. Bizim için önemli olan müşterilerimizin bizde aldıkları ürünlerden dolayı memnun olmasıdır. Müşterilerimiz memnun olduğunda, bizde çok mutlu oluruz. Bu memnuniyetin yolu da ürünlerin kaliteli ve çeşitleri bol olmasıdır. Bizlerde bu çalışmayı en iyi şekilde yapıyoruz. 46 yıldır firmamızla ilgili her hangi bir şikayet gelmedi. Buda biz çok mutlu ediyor. bundan sora da bu hizmetimiz en iyi şekilde çalışarak çıtayı devamlı yüksekte tutarız” dedi.

Fahri Haner  

Kaynak: Editör:
Etiketler: 46, YILDIR, KESİNTİSİZ, HİZMET,
Yorumlar
Haber Yazılımı