Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 18:38
 
61 AYAZ EKMEK FIRINI 8. ŞUBESİNİ AÇTI
İlçemizin tanınan esnaflarından Ahmet Ayaz ve ortağı Şahin Akpınar ile birlikte Gölcük Piyalepaşa Mahallesi Atatürk Bulvarı No- 258 de 8. Şubesi olan 61 Ayaz ekmek fırını ve unlu mamullerini törenle hizmete açtı.
Ekonomi Haberi
61 AYAZ EKMEK FIRINI 8. ŞUBESİNİ AÇTI

İlçemizin en eski ve sevilen esnaflarından Ahmet Ayaz ilçemizde bu güne kadar 7 tane ekmek fırını ilçemizin çeşitli mahallelerinde açarak hizmete koydu. Fırının 8. Şubesini açmak için ortağı Şahin Akpınar ile birlikte  Gölcük Piyalepaşa Mahallesi Atatürk Bulvarı No- 258 de fırın hazırlıklarını yaptılar. Yapılan hazırlık sonrasında bu gün yeni işyerinde açılış töreni düzenlediler. Düzenlenen törene Gölcük Müftüsü İlyas Öztel, Gölcük CHP ilçe başkanı Fikret Gürel, MHP il başkan yardımcısı Hüseyin Çakıroğlu, Saadet Partisi ilçe başkanı Yaşar İsmail Yıldız, CHP Gölcük Belediye Meclis üyeleri Özgür Yılmaz, Hüseyin Köroğlu, Muharrem Aydın ve çok sayıda davetliler katılım sağladılar. 

Açılış öncesi açıklama yapan Gölcük Müftüsü İlyas Öztel; “öncelikle değerli kardeşlerimiz Ahmet Ayaz ve Şahin Akpınar'ı bu girişiminden dolayı tebrik ediyorum. Bizim iş adamlarımızın şiddetle iş yerlerinin daha çok açmalarına ihtiyacımız var. Ülkemizin kalkınması için daha çok çalışmak lazım. Bu gün bu iki kardeşimiz güzel ve başarılı bir çalışmaya imza attılar. Allah bol ve bereketli kazançlar nasip ettin” dedi. Bu açıklamaların ardından Müftü Öztel'in yapmış olduğu dualarla 8. Şubesi olan 61 ayaz ekmek fırını ve unlu mamullerini törenle hizmete girdi. 
Fahri Haner

Kaynak: Editör:
Etiketler: 61, AYAZ, EKMEK, FIRINI, 8., ŞUBESİNİ, AÇTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı