Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 16:13
 
ADD'DEN BAŞKAN'A ZİYARET
ADD Gölcük Şubesi Başkanı Cemil Özbaş, yapılan kongrelerinin ardından yeni yönetim kurulu üyeleri ile Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti.
Gölcük Haberi
ADD'DEN BAŞKAN'A ZİYARET

ADD Gölcük Şubesi Başkanı Cemil Özbaş, yeni yönetimive Engelliler Derneği Kurucu Başkanı Emine Cebeci yönetim kurulu olarak Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti.  Dernek Başkanı Cemil Özbaş, “Kongremizi yapmamızın ardından başkanlık görevine seçildim. Yeni yönetim kurulumuzu tanıtmak üzere sizi ziyaret etmek istedik. Yeni yönetimimiz ile birlikte derneğimizin adını daha iyi yerlere taşımak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Başkana kravat hediye ettiler
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ADD Gölcük Şubesi’nin yapmış olduğu ziyaretten ötürü memnuniyet duyduğunu dile getirerek, “İlçemizdeki her bir sivil toplum kuruluşu, Gölcük’e farklı katkılar sağlıyor. Sizin de Ulu Önder Atatürk’ün düşüncelerini yansıtmak gibi bir göreviniz söz konusu. Genel kurulunuzun hayırlı olmasını diliyor, yeni yönetiminize de başarılar temennilerimi sunuyorum. Bundan sonraki dönemde de çalışmalarınızın artarak devam etmesini dilerim” dedi. 

ADD Gölcük Şubesi Yönetimi, Başkan Ellibeş’e ziyaretin sonunda Atatürk siluetli bir kravat hediye etti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: ADD'DEN, BAŞKAN'A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı