Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 11:15
 
AİLE KONAK KADROSU GENİŞLİYOR
Gölcük’te hizmetlerine hız kesmeden devam eden Aile Konak Hastanesi, hekim kadrosuna genel cerrahi uzmanı, çocuk hastalıkları uzmanı ve göğüs hastalıkları uzmanı dahil ederek kadrosunu güçlendirdi
Sağlık Haberi
AİLE KONAK KADROSU GENİŞLİYOR

Düzenlediği kahvaltılı basın toplantısıyla yeni hekimlerini tanıtan Aile Konak Hastanesi yönetimi de toplantıda hazır bulundu. Gebze Konak, Sakarya Konak, Gölcük Aile Konak Hastaneleri yönetim kurulu başkanı Dr. Şahin TALUS, yönetim kurulu üyesi ve başhekim Op. Dr. M. Veysel Besnili’nin katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında, yeni hekimlerin tanıtılmasının yanı sıra,hastanenin 2019 yılı hedeeri konuşuldu.

 

 "AMACIMIZ GÜZEL İŞLERE İMZA ATMAK"

Toplantıda söz alan Aile Konak Hastanesi idari Direktörü Dr. Şahin TALUS, “2019 yılında güçlü hekim kadromuzla Başiskele, Gölcük ve Karamürsel hasta potansiyelimizi artıracak hedeere yöneldik, ayrıca Gebze ve Sakarya’da bulunan hastanelerimizle zincir hastane olma yolunda ilerliyoruz. Hedefimiz 20 yıllık sağlık tecrübemizi kullanarak, sağlıkta kaliteli ve güzel işlere imza atmak” dedi. 2020 yılında yenilikler ve daha kurumsal bir yapıda hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi. Hastane kadrosuna katılan üç yeni hekimin tanıtıldığı toplantıda 2020 hedeeri konuşuldu.

 

“İSİM DEĞİŞİKLİĞİ YAPACAĞIZ”

 Göreve yeni başlayan doktorlarla birlikte kadrosunu güçlendirmeye devam eden Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus;“İsim değişikliğimiz Sakarya ve Gebze Hastanelerimize olacak.İki yıldır İzmit Konak Hastanesi’nden ayrılmış durumdayız. Hem ulusal manada hem Türkiye genelinde çok iyi bir isimle göz önünde olmak istiyoruz.Yeni düşündüğümüz isim içimize sindi. Yakında bunla ilgili bir tanıtım programımız olacak. Ayrılan güçlü doktorlarımızın yerine yine güçlü hekimlerle devam ediyoruz. Şu an yönettiğimiz üç hastanemiz var Gebze Sakarya ve Gölcük.” dedi.  

 

"2008’DEN BERİ ALDIĞIMIZ ÖDEMELER AYNI"

 Talus’tan sonra sözü alan Hastane Başhekimi Besniliyeni doktorlar hakkında bilgiler vererek;”Uzman doktorlarımızla en iyi hizmeti vermeye çalışacağız.Onlar için de bizim için de hayırlı olsun. Bunun yanı sıra hastalarla ilgili projelerimizi de ihmal etmiyoruz. Ancak Türkiye’de özel hastanelerin kâr marjı çok düşük. Düşündüğümüz projelerimiz beklemede. Mesela yaşlılarla ilgili projemizi gerçekleştiremedik. Çünkü şuan ülke ekonomisi kritik dönemlerden geçiyor.Şuan var olan faiz oranlarıyla projelerimizi gerçekleştirmemiz henüz mümkün değil.” diyerek.

 

DR.TUĞRUL CİVAK KİMDİR?

1978 Keşan doğumlu olan genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Tuğrul CİVAK, 2001 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2002-2007 yılları arasında Haydarpaşa Numune Araştırma ve Eğitim Hastanesi’nde uzmanlığını aldı. 2012-2013 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Endoskopi Sertifika Programına katılan Dr. Civak, sırasıyla, 2007-2008 yılları arasında Polatlı Topçu ve Füze Okulu’nda Tabip Teğmen, 2008-2010 yılları arasında Van İpekyolu Devlet Hastanesi, 2014-2019 yılları arasında Medicalpark Kocaeli Hastanesi’nde görev aldı. Laporoskopik Tümör Cerrahisi, Laparoskopik Obezite Cerrahisi, Laparoskopik Herni,Reflü Cerrahisi, Meme / Endokrin Cerrahisi, Anorektal Hastalıklar, Endoskop-Kolonoskopi Genel Cerrahi uzmanı Op. Dr. Tuğrul CİVAK’IN ilgi alanlarıdır.

 

DR. NESLİHAN BARANOĞLU HİM KİMDİR?

1983’te  Zonguldak Ereğli’de doğan Dr. Neslihan Baranoğlu Him, 2000-2006 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2010-2015 tarihleri arasında da Marmara Üniversitesi Pendik Araştırma Hastanesi’nde uzmanlığını tamamladı. Tıp fakültesi sonrası sırasıyla 2006-2007 yılları arasında Adıyaman Kahta Aile Hekimliği, 2007-2008 yılları arasında Gölcük Kavaklı Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile hekimliği,  2008-2010  yılları arasında Gölcük 112’de Ambulans Hizmeti görevlerinde bulundu. 2010-2015 yılları arasında Boston’da bulunan Massachusetts General Hospital’da, 2015-2017 yılları arasında Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 2017-2018 yılları arasında Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’nde çalıştı. Aile Hekimliği, Acil hekimliği, Çocuk Acil Kursu, Yenidoğan Mekanik Ventilasyon Kursu, pediatrik acil ve yoğun bakım kursu ve Çocuklarda ileri yaşam desteği kurslarından sertifikaları bulunan Dr. Neslihan Baranoğlu HİM,  pek çok pediatri kongresine katılmıştır.

 

DR. AYŞE GÜL ÖNEY KURNAZ KİMDİR?

1981 Kırşehir doğumlu olan göğüs hastalıkları uzmanı Dr. Ayşe Gül Öney Kurnaz, 2005 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2006-2011 yılları arasında Kayseri Erciyes Üniversitesi Göğüs Hastalıkları bölümünde uzmanlığını tamamlayan Dr. Ayşe Gül Öney Kurnaz, sırasıyla 2011-2012 yılları arasında Kayseri Nuh Naci Yazgan Göğüs Hastalıkları Hastanesi, 2012-2014 yıllar arasında Şanlıurfa Mehmet Akif Eğitim Araştırma Hastanesi, 2014-2016 yılları arasında Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2017-2019 yılları arasında da Şanlıurfa Özel Şanmed Hastanesi’nde görev almıştır. Bronkoskopi, KOAH, Astım Bronşit, Tüberküloz, Allerjik Göğüs Hastalıklarının yanı sıra sigara bıraktırma konusunda da uzman olan Öney, evli ve iki çocuk annesidir.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AİLE, KONAK, KADROSU, GENİŞLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı