Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 15:16
 
AK PARTİ AŞURE DAĞITTI
Muharrem ayı kapsamında ak Parti Gölcük ilçe kadın kolları başkanı Saime Yelken ve yönetimi tarafından Gölcük merkezinde 500 kişiye aşure dağıttılar.
Yaşam Haberi
AK PARTİ AŞURE DAĞITTI

Bu ay muharrem ayı dolayısı ile yapılan etkinlikler kapsamında AK Parti ilçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yelken ve yönetimi tarafından 500 kişilik geleneksel aşure pişirdiler. Pişirdikleri aşureyi Gölcük Çarşı merkezinde aşure dağıtım programını düzenlediler Düzenlenen aşure programına Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti ilçe Başkanı Çetin Seymen, Belediye Başkan Yardımcıları AK Parti ilçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yelken ve çok sayıda halk katılım sağladılar.

 

Aşure dağıtım öncesi Konuşan AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen; “değerli katılımcılar, bu gün Muharrem ayıdır. Muharrem ayı hicri Takvimine göre birinci aydır. Bu aylarda aşure yapılarak ve dağıtılıyor. Parti teşkilatımızın Kadın kolları tarafından geleneksel aşuremiz yapıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim ve Allah Kabul etsin” dedi. Aşure dağıtımını Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve AK Parti ilçe başkanı Çetin Seymen tarafından dağıtımı gerçekleşti.

 

Fahri Haner   

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, AŞURE, DAĞITTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı