Haber Detayı
17 Haziran 2018 - Pazar 17:49
 
AK PARTİ DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI
AK Parti, bayramın son günü Antikkapı Restoran’da buluştu. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın da katılımıyla bir araya gelen AK Parti Kocaeli teşkilatı, İl Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirdi
Siyaset Haberi
AK PARTİ DURUM  DEĞERLENDİRMESİ YAPTI

AK Parti’de çalışmalar bayramın üçüncü gününde de devam etti. Bayramın birinci günü parti bayramlaşmasını gerçekleştiren AK Parti’de, önümüzdeki hafta sonu gerçekleştirilecek olan seçim için hazırlıklar da son sürat devam ediyor. Dün Antikkapı Restoran’da İl Koordinasyon Toplantısı için buluşan AK Parti’de, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’a, Başkan Karaosmanoğlu, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, il ve ilçe teşkilatları katılım gösterdi.

 

SON DURUM DEĞERLENDİRİLDİ

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda, 24 Haziran seçimleri öncesi son durumun masaya yatırıldığı, ilçe ilçe çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunulduğu öğrenildi. Seçim için son bir haftaya girilirken bir araya gelen AK Parti Kocaeli teşkilatının, seçim bölgelerinde son durumu değerlendirerek, kalan bir haftalık süreçte yapılacakları planladıkları dile getirildi. Toplantı görüntülerini sosyal medyadan paylaşan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Bayramın son günü değerli dava arkadaşlarımızla buluşarak AK Parti Kocaeli İl Koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, DURUM, , DEĞERLENDİRMESİ, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı