Haber Detayı
07 Nisan 2018 - Cumartesi 17:55
 
AK PARTİ GÖLCÜK'DEN CEYHAN'A ZİYARET
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Gölcük AK Parti teşkilatını ve Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'i ağırladı.
Siyaset Haberi
AK PARTİ GÖLCÜK'DEN CEYHAN'A ZİYARET

AK Parti İl Başkanlığına tekrar seçilen İl Başkanı Şemsettin Ceyhan'ı Gölcük teşkilatı ziyaret etti. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp ve Belediye Meclis üyeleri,,Gençlik Kolu Başkanı Murat Uzuner ile ilçe yöneticileri ve gençlik kollarının katılımı ile gerçekleşen ziyarette konuşan İl Başkanı Şemsettin Ceyhan "Gölcük teşkilatımız bir ve beraber görmekten oldukça mutluyum.AK Parti teşkilatları Belediyelerle birlikte büyük bir aileyiz. Kocaeli halkının teveccühleri ile teşkilatımızın bütünleşmesi  gücümüze güç katıyor. 2019'da halkımızla bütünleşen,halkımızla kucaklaşan teşkilatımız ve Belediyelerimiz  seçimlerde hayal kuranları sandıkta hayal kırıklığına uğratacaktır. Gölcük olarak gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum.Durmak yok yola devam "dedi.
 
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş "Tekrar görev almanızdan dolayı sizi ve teşkilatımızı kutluyorum, hayırlı olsun diyorum.Biz dava uğruna yola çıkan insanlarız.Sonuna kadar davamıza sahip çıkacağız.Hedefimiz koltuk değil ülke olduğundan durmadan yola devam edeceğiz"dedi.
 
AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp " Tekrar görev almanızdan dolayı tebrik ederim.Teşkilat olarak verilen görevi yerine getiriyoruz. Gölcük,  Belediyesi ve Teşkilatıyla bir bütün olarak halkın hizmetinde görev yapıyor.Çalmadık kapı,sıkmadık el bırakmıyoruz.Belediye Başkanımızla beraber vatandaşın ağına gidip yerinde sorunları çözüyoruz. 2019'da çıtayı daha yükseğe taşıyacağız" dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, GÖLCÜK'DEN, CEYHAN'A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı