Haber Detayı
26 Haziran 2018 - Salı 19:04
 
AK PARTİ SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. AK Parti İl Teşkilatı 24 Haziran'da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk turda seçilmesinden ve milletvekilliği seçiminde de elde edilen başarıdan son derece memnun. İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği basın toplantısında seçimin kendileri adına zaferle sonuçlandığını vurgulamış, hem Kocaeli halkına hem de tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etmişti.
Siyaset Haberi
AK PARTİ SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi
AK Parti  İl Teşkilatı 24 Haziran'da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk turda seçilmesinden ve milletvekilliği seçiminde de elde edilen başarıdan son derece memnun.  İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği basın toplantısında seçimin kendileri adına zaferle sonuçlandığını vurgulamış, hem Kocaeli halkına hem de tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etmişti. 
KAZANAN 80 MİLYONDUR
AKP İl Başkanı vekili Abdullah Eryarsoy, “Biz millete efendi değil, hizmetkar olacağız diyerek yola çıktık. AK Parti’nin tek derdi Türkiye’yi daha güçlü hale getirmek. Milletimiz, istikrar ve güven istedi. Türkiye konuşmuş, Dünya duymuştur. 24 Haziran ile birlikte tırmanışımıza emin adımla devam edeceğiz. Bu seçimde sadece AK Parti değil, tüm Türkiye ve Kocaeli kazanmıştır. Kocaeli, Türkiye’nin çekirdeğidir. Bugüne kadar Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği destek ile Türkiye’nin lokomotifiolmuştur.. Kazanan 80 milyondur” dedi.Eryarsoy bugün de ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Abdullah Eryarsoy toplantıya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "24  Haziran Seçimlerinin ardından ilçe başkanlarımızla değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Durmak yok, yola Devam" ifadelerine yer verdi. Programa ilçe başkanlarının yanı sıra AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz da katılım gösterdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, SEÇİMİ, DEĞERLENDİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı