yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
08 Nisan 2018 - Pazar 12:53
 
AK PARTİ SPORCULAR İLE SEVGİ VE KARDEŞLİK İÇİN BULUŞTU
Toplumun bütün kesimleri ile Pazar günü kahvaltı organizasyonlarında bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi, bu haftada da ilçemizdeki spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri ile Kavaklı'da bulunan Anfora Kafe'de buluştu. Sevgi ve kardeşlik buluşmasına katılım yoğun oldu.
Spor Haberi
AK PARTİ SPORCULAR İLE SEVGİ VE  KARDEŞLİK İÇİN BULUŞTU

Toplumun bütün kesimleri ile Pazar günü kahvaltı organizasyonlarında bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi, bu haftada da ilçemizdeki spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri ile Kavaklı'da bulunan Anfora Kafe'de buluştu. Buluşmaya ilgi büyük olurken, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Gölcükspor Başkanı Ahmet Şahin, Gölcükspor eski Kaptanı Adem Ellibeş ile birlikte ilçemizde faaliyet gösteren spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı. 
“TOPLUM İÇİN ÖNEMLİ BİR HİZMETİ YERİNE GETİRİYORSUNUZ”
Sevgi ve kardeşlik buluşması” adı verilen kahvaltı da bir konuşma yapan İlçe Başkanı Alp şunları söyledi: “Öncelikle davetimize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Biliyoruz ki, sizler toplum için çok önemli bir hizmeti yerine getiriyorsunuz. Gençlerimiz ne kadar çok sporla meşgul olursa, kötü alışkanlıklardan o kadar uzak dururlar. Bu noktada da çok etkin rol oynayan sizlere hükümetimiz ve yerel yönetimlerimiz her zaman destek vererek, sportif nesiller yetişmesine katkıda bulunuyor” dedi. 
“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİRMEK İSTEDİK”
Alp konuşmasının devamında, “Biz sporu kardeşlik ve sevginin buluşma noktası gördüğümüzden sizlerle bir araya gelip, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek istedik. Katılımınız bizleri çok memnun etti. Her zaman birlik içinde geleceğimizi inşa etmeye devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı. Konuşma sonrasında Alp, Federasyon Başkanı Murat Yavuz'a günün anısına Türk bayrağı ve Osmanlı tuğrasından oluşan bir tablo hediye etti ve sevgi ve kardeşlik buluşması Alp ve yönetimine başkanların teşekkürlerini iletmesi sonrasında tamamlandı. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, SPORCULAR, İLE, SEVGİ, VE, , KARDEŞLİK, İÇİN, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı