Haber Detayı
11 Şubat 2018 - Pazar 18:16
 
AK PARTİDEN ESKİ YÖNETİCİLERE VEFA
AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp önceki dönem yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek teşekkür etti. Plaket verdi. Ak parti bir kez daha birlik beraberlik mesajı vererek eski yöneticilerine vefa örneği göstermiş oldu. Eski İlçe Yöneticiler bu davranışından dolayı İlçe Başkanı İdris Alp’e teşekkür ederek her zaman yanınızdayız dediler.
Siyaset Haberi
AK PARTİDEN ESKİ YÖNETİCİLERE VEFA

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp ilçe binasında bir önceki dönem yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek plaket verdi.
 
GÖREV VERİLDİĞİNDE HAZIRLAR
Başkan Alp , “Birlikte çalışmaktan onur duyduğum Ak Parti Gölcük İlçe Yönetiminin 5. dönem arkadaşlarım, özverili çalışmalarıyla partimize verdikleri katkı ve başarılı çalışmaları, ülkemizi hedeflerine bir adım daha yaklaştırmıştır. Her an büyük, küçük demeden yeni görevlere hazır olduklarından emin olduğum arkadaşlarıma şükranlarını sunuyorum. Önümüzdeki yerel ve genel seçimler dede bizlerle birlikte olacaklarını biliyorum. Bugün onlarla bir araya gelerek anı plaketi taktim etmek istedik. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
 
PARTİMİZİN YANINDAYIZ
Bir önceki dönem yöneticileri de Başkan Alp’e teşekkürlerini ilettiler. Biz her zaman AK Partimizin vereceği görevlere hazırız. AK partide yönetici olmakta gurur duyduk. Her zaman partimiz için çalışmaya hazırız. Partimizin yanındayız ” dediler. Konuşmaların ardından Başkan  Alp, tek tek bir önceki dönem yöneticilerine plaketlerini vererek teşekkür etti.
Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİDEN, ESKİ, YÖNETİCİLERE, VEFA,
Yorumlar
Haber Yazılımı