Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 17:05
 
AKGÜNDÜZ DİŞ KLİNİĞİ AÇILDI
Akgündüz Diş Polikliniği dün görkemli bir açılış töreni ile açıldı.
Gölcük Haberi
AKGÜNDÜZ DİŞ KLİNİĞİ AÇILDI

Genç ve Dinamik kadrosu ve konusunda uzman hekimleri ile 20 yıllık tecrübesini Akgündüz Diş Kliniği ile taçlandıran, Uzman Diş Hekimi İbrahim Akgündüz, kentimize büyük bir yatırımla, son teknolojilerin kullanıldığı, bugüne kadar oluşmuş tüm tecrübe ve değerlerinin bir bütünü olarak Akgündüz Diş Polikliniğini kentimize kazandırdı. Merkez Mahallesi, Turgut Sayın Caddesi No: 18 D: 2 adresinde hizmet verecek olan Akgündüz Diş Polikliniği dün görkemli bir açılış töreni ile açıldı.

Katılım oldukça yoğun oldu

Akgündüz Diş Polikliniğinin açılış törenine Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve yönetimi, SP İl Başkanı Zafer Mutlu, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş, SP İl Başkan Yardımcısı Nihat Yıldız,  AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen ve Yönetimi, CHP İlçe Başkanı Fikret Gürel ve Yönetimi, SP İlçe Başkanı Yaşar Yıldız ve Yönetimi,  Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Altan Aygün ve Yönetimi, SP Genel İdare Kurulu Üyesi Recep Sarıdağ,  Belediye Meclis Üyeleri, Eczacı Turan Dumlu, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir İsmet İşeri, İlçe Vaizi Adnan Yıldız, Örcün Köyü Muhtarı Mustafa Uyar, GEMDER Başkanı Necmi Kandemir,  Yazlık Merkez Camii İmamı Muharrem Güleç, Gölcük’ün tanımış esnafları katılım gösterdi.

Akgündüz, katılım gösteren herkese teşekkür etti

Açılış töreninde bir konuşma yapan Akgündüz Diş Polikliniği sahibi İbrahim Akgündüz konuşmasında, açılış törenine katılım gösteren herkese teşekkür eden Akgündüz, Gölcük’e yeni bir sağlık kuruluşu kazandırmanın gururunu yaşadığını ifade etti. 300 m2’lik bir alan üzerine kurdukları bu tesisin 4 ünite, 4 uzman hekim, 6 personelle kurduklarını, teknolojinin son imkanlarını kullanarak kurdukları bu tesisin Gölcük Halkına çok büyük bir hizmet vereceğini söyledi.

Alanında uzman kadrosuyla

Özellikle implant cerrahisinde çene cerrahi uzmanı Eser Tutuş ile birlikte her türlü cerrahi işlemi yapabildiklerini söyledi. Ortodonti Uzmanı Dr. Evin Alakuş ile birlikte çapraşık diş tedaviler diş tedavilerini tellerle düzelttiklerini ve bu sayede üniversite hastanelerinde yıllarca sıra bekleyen hastalarımıza kolaylık sağladığını söyledi. Gölcük’ün yerlisi olan Diş Hekimi Feyza Erdoğan ile çocuklar ve yetişkinlerde yapılan dolgu ve kanal tedavisi tedavilerini yapabildiklerini bildirdi. Feyza Hanımın çocuk diş tedavileri hakkındaki tecrübelerinin Gölcük’teki çocuklara yönelik tedavi açığını büyük ölçüde karşılayacağını bildirdi. Akgündüz konuşmasını gelen misafirlerine tekrar teşekkür ederek sonlandırdı.

Ellibeş, Hem siyasetçi hem de doktor olarak Gölcük’e 20 yıldır hizmet eden İbrahim Bey’i tebrik ediyorum”

Ardından AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş konuşmasında, İbrahim Akgündüz’ün eski meclis üyesi olarak kendisinin belediye başkanı olarak beraber çalıştıklarını, Gölcük’e yeni bir sağlık tesisi kazandırarak girişimsel kişiliğini yine ortaya koyduğunu söyledi. “Hem siyasetçi hem de doktor olarak Gölcük’e 20 yıldır hizmet eden İbrahim Bey’i tebrik ediyorum” dedi.

Karabulut, “Çalışmalarında başarılar diliyorum”

Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut konuşmasında, “ Gölcük’ümüze kazandırılan bu sağlık tesisinin sağladığı istihdamdan dolayı İbrahim Bey’i tebrik ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Dualarla açıldı

Konuşmaların ardından İlçe Vaizi Adnan Yıldız’ın yapmış olduğu açılış duasının ardında ilçe protokolü tarafından açılış kurdelesi kesildi.  Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Akgündüz Diş Polikliniği sahibi İbrahim Akgündüz gelen konuklarını diş Polikliniğini tanıttı. Açılış törenine katılan konuklar en yeni teknoloji, tıbbi techizat ile açılan Akgündüz Diş Polikliniği’nin oldukça beğendiklerini ifade ettiler.

Konuklara diş fırçası ve diş macunu hediye edildi

Açılış töreninde gelen misafirlerine Akgündüz Diş polikliniği tarafından ikramlarda bulunuldu. Günün hatırası olarak İbrahim Akgündüz gelen konuklarına diş fırçası ve diş macunu hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKGÜNDÜZ, DİŞ, KLİNİĞİ, AÇILDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı