banner753
Haber Detayı
25 Mayıs 2020 - Pazartesi 17:01
 
''AKP KENDİ KENDİNE BAYRAMLAŞTI''
İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, dün yapılan kent bayramlaşmasında AKP'nin kendi kendi ile bayramlaştığını söyledi. Aynacı "Gerçekleştirilen bu bayramlaşma töreni protokolden ziyade AKP milletvekili AKP ilçe başkanı, AKP Kadın kolları başkanının ve yine AKP’li belediye başkanının bayramlaşma töreni gibi durmaktadır. Dünkü manzara, milleti kendi seçmenleri olan 50+1’den ibaret gören cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin yaratığı “PARTİ DEVLETİ”nin en net resmidir."dedi.
Gölcük Haberi
''AKP KENDİ KENDİNE BAYRAMLAŞTI''

İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı'nın açıklaması şöyle;

 

Değerli Gölcüklüler:
Dün basına düşen bir fotoğraf “Gölcük protokolünün katılımı ile gerçekleşen bayramlaşma buruk geçti” yazısı ile haber oldu.
Gerçekleştirilen bu bayramlaşma töreni protokolden ziyade AKP  milletvekili AKP ilçe başkanı, AKP Kadın kolları başkanının  ve yine AKP’li belediye başkanının bayramlaşma töreni gibi durmaktadır. Dünkü manzara, milleti kendi seçmenleri olan 50+1’den ibaret gören cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin yaratığı “PARTİ DEVLETİ”nin en net resmidir.
Defalarca Gölcük yalnız sizden ibaret değildir dememize rağmen hala bu tavırların sergilenmesi  kınıyoruz. Sayın Yıldırım Sezer unutmasın ki kendisi  51,7 ile belediye başkanı seçilmiştir ve oyunu alamadığı 48,3’lük kesim de Türk milletinin birer mensubu, Gölcük’te yaşayan birer yurttaş, birer seçmendir. 
Ayrıca  milli bayramlarımız olan 23 Nisan törenlerine ve 19 Mayıs törenlerine çeşitli bahanelerle katılmayan Belediye Başkanı ve Kaymakamın tüm İslam aleminin bayramı olan Ramazan Bayramımızı siyasi şovlarına  malzeme etmelerini halkımızın vicdanına bırakıyor, tarihe bir not olarak düşüyorum. Bugün kendilerini güçlü,yenilmez,yanılmaz zannedenler tarihi açıp bir okusunlar nice çöküşler,yıkılışlar birer ibret vesikası olarak durmaktadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''AKP, KENDİ, KENDİNE, BAYRAMLAŞTI'',
Yorumlar
Haber Yazılımı