Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 16:34
 
AKPINAR ''KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN FOTOĞRAFLARI SERGİLENMELİ''
Büyük Birlik Partisi Gölcük İlçe Başkan’ı Şahin Akpınar haftalık basın açıklamasını partinin Yönetim binasında gerçekleştirdi.
Siyaset Haberi
AKPINAR ''KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN FOTOĞRAFLARI SERGİLENMELİ''

Başkan Akpınar “Sözlerime Kıbrıs’ın Fatih’i ,Sn. Rauf DENKTAŞ’ın 9.yıldönümü olması vesilesi ile kendisine Şükran ve Minnet duygularımı belirterek, ruhu şad, mekanı cennet olsun, diye dua ederek başlamak istiyorum. Rabbim Asım’ın neslini korusun kollasın inşallah. Böyle devlet büyüklerimizi ve ağabeylerimizi başımızdan hiç eksik etmesin. Zamanı geldiğinde bizlere de böyle büyük görevler, vazifeler nasip etsin inşallah “dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi'nin HDP’nin kapanması ile ilgili olarak önerisini bizler de sonuna kadar destekliyoruz
Başkan Akpınar “Biz bunu daha önceden çok defa dile getirmiştik. Yalnız mecliste grubu bulunan partilerin gündeme alınması adına teklif vermesi gerektiğinden ötürü vermemenin üzüntüsü ve kızgınlığınıda iliklerimizde hissettiğimizi vurgulamıştık. Saolsunlar Milliyetçi Hareket Partisi gereğini yapmış ve öneriyi sunmuştur. Biz de altını çizerek tekrar buradan söylüyoruz, bu önerinin sonuna kadar arkasındayız. Bu Devlet’e hainlik edenlerin birde bu Devlet’in parasıyla şerefli meclisini işgal edip üstüne üstük bize kabadayılık yapması nı zul görüp kaldıramıyoruz diye haykırmayada devam edeceğimizi, nezaman gereğinin yapıldığını gördüğümüzü ancak orada konuyu kapatacağımızı bildirmek boynumuzun borcu.
CUMHUR İTTİFAKINDA BBP’DE VAR
Geçtiğimiz salı günü cumhurbaşkanımız Sn. R.Tayyip Erdoğan, genel başkanımız Sn.  Mustafa Destici’yi ile   Çankaya köşkünde Yaklaşık 2 saat görüşmeleri oldu. Ele alınan çeşitli konuların yanı sıra bizi en çok sevindiren konu ise, 15 Temmuz gecesi sokaklarda kurulan Cumhur ittifakının üç kolu olan AKP, MHP ve BBP’ nin,  bu zamana kadar BBP olan kısmı, ilk ağızdan seslendirilmemişti. Bu durum, bizim sevenlerimiz ve destek veren gönüldaşlarımız tarafından da  haklı olarak yadırganıyordu.  Sonuç itibariyle Cumhur ittifakı daha önceden de olduğu gibi üçlü bileşenden oluşup üç partinin de zikren dile getirilecek olması bizleri mutlu etmiştir. Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve Genel Başkanımız Mustafa Destici’ye teşkilatım ve Partim adına teşekkür ediyorum”dedi.

KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN FOTOĞRAFLARI ASILMALI
Başkan Akpınar “Gölcük'te kentsel dönüşüm çalışmaları ile alakalı belediye başkanımızın mesleğinin avukatlık olması hasebiyle prosedür ve işleyiş kısmında çözülemeyen sorunların bir bir çözüldüğüne şahit olmak çok güzel. Bunun için kendisine teşekkür ediyor muvaffakiyetler diliyorum. Hatta Belediye başkanımıza, arkadan gelen ekiplerin neredeyse yetişemediğini görmek müthiş. Fakat bu konudaki bir önerimizin yada eksikliğin özellikle dikkate alınmasını tavsiye ediyoruz: Özellikle kentsel dönüşümle alakalı şu an mevcut bulunan askeri lojmanların bulunduğu alan, belediyenin yanındaki anayola cepheli diğer dönüşüm alanı ve son olarak sahil caddesindeki çalışmalarla ilgili bittiğindeki halinin fotoğrafları kentimizin çeşitli yerlerinde sergileyip hemşerilerimizin düşünceleri ile alakalı kamuoyu oluşturulması konusunda artı sağlayacağı kanaatindeyiz. Bu çalışmanın malumunuz üzere neredeyse 30 yıldır aşılamayan kısımları aşılmış ve aşılmasının da ne kadar zor olduğunu görmüş olduğumuz için buradaki bir yanlışın veya hatanın,  bir 30 yıl daha düzeltilmesi imkansız olabilir. Hemşerilerimizden farklı öneriler düşünceler, iyileştirmeler gelebilir. Kamuoyu oluşturulursa hem gönül almış hemde çek etmiş oluruz, daha emin oluruz kanaatindeyiz.
Kentimizin merkezinde olan Anıtparkta büyük bir sergiyle, proje başlamadan önce projenin bitmiş görsellerini, 3 boyutlu dijital basılı haliyle halkımızın yorumuna sunulursa, olası bir hatanın eksiğinde önüne geçilmiş olabilir” dedi.

KENTİMİZİN MENFAATİNE ÇALIŞACAĞIZ
Başkan Akpınar “Bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımızı selamlıyor, BBP Gölcük teşkilatı olarak aktif bir döneme girdiğimizi belirtip bundan sonra çeşitli çalışmalarla kentimizin menfaatleri doğrultusunda gündeme geleceğimizi belirtmek istiyorum. Siyaseten bizlere gönül vermiş değerli hemşehrilerimizi sorumluluk almak ve kentimize katkı sağlamaları adına sorumluluk almaya davet ediyor, İlçe genelindeki teşkilatlanmamızı tamamlamak adına partimize ve hareketimize bekliyorum.
İnşallah güzel günlerin bizleri beklediğini ve yakın zamanda Allah’ın izniyle kavuşacağımızı biliyorum.
Selam ve saygılarımla”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKPINAR, ''KENTSEL, DÖNÜŞÜMÜN, FOTOĞRAFLARI, SERGİLENMELİ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı