yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 17:57
 
ALP ''CHP İKTİDAR OLMAK İSTEMİYOR KAVGA İSTİYOR''
AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp haftalık yönetim kurulu toplantısı öncesi gündemi basına değerlendirdi. Başkan Alp” HPD’nin kongresi oldu. HDP bir siyasi partidir. Mecliste gurubu vardır. Kongre yapması doğaldır. Ama burada terör örgütü yandaş sloganları atılması. Terör örgütü liderinin posterlerinin açılması. Sevgi gösterileri halay çekilmesi, tüm toplumun Türkiye’nin vicdanını yaralamıştır. Şehitlerimizin ruhunu inciltmiştir. Bunun hesabını gerekse yargı gerekse seçmen soracaktır. Bizi incilten Cumhuriyet halk Partisi yöneticisinin fotoğrafı vermesi. Eski HDP’li milletvekili ile yan yana oturuyor. CHP’nin üst yönetimi kendi seçmenine bununla ilgili nasıl izah yapacak bizi ilgilendirmez. Ama bunuda bizim kamuoyuna anlatmak görevimiz. CHP iktidar olmak istemiyor. CHP kavga istiyor. CHP cesaretini toplayarak ne zaman Türkiye düşmanlarına karşı duracak merak ediyorum”dedi.
Siyaset Haberi
ALP ''CHP İKTİDAR OLMAK İSTEMİYOR KAVGA İSTİYOR''

Başkan Alp “ Afrin’de geçen hafta canımızı yakan şehit haberleri geldi. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Şehitlerimize rahmet diliyoruz. Bu toprağa sahip çıkma adına şehit verilecekse elbetteki hepimiz şehit olmaya hazırız. Yeterki şehitlik bizede nasip olsun. Bu topraklar bu güne kadar kanla korunmuştur. Bu günde ne yapmamız gerekiyorsa yapıyoruz. Türkiye sınırlarını koruma adına sınırlar ötesinde hareket yapmak zorunda”dedi.
 
MİLLETİMİZ MEHMEDİ İÇİN TEK YUMRUK OLDU
Başkan Alp “Ulusal olarak Millet olarak, Ülke olarak anlamlı duruş sergilemiş durumdayız. Bu gün Baktığımız zaman Cumhuriyet Halk Partisi hariç, CHP’nin üset yönetimi. Seçmenine bir şey demiyoruz. Seçmeni de milleti ile vatanı ile bayrağı ile beraber her zaman bir olan seçmen. Kılıçdaroğlu  ve yönetimi hariç tüm millet tek yürek olmuş. Tem yumruk olmuş Mehmedinin askerinin yanında. Bu toprakların korumanın bedeli Bu bayrağın dalgalanması için ne bedel ödenecekse ödenecek. Bizede düşen bir debel varsa  bizde millet olarak, Ak parti ilçe teşkilatı olarak, İdris Alp olarak hepimizin de hazır olduğunu ifade etmek istiyorum. 
 
CHP İKTİDAR OLMAK İSTEMİYOR KAVGA İSTİYOR
 
Başkan Alp “HPD’nin kongresi oldu. HDP bir siyasi partidir. Mecliste gurubu vardır. Kongre yapması doğaldır. Ama burada terör örgütü yandaş sloganları atılması. Terör örgütü liderinin posterlerinin açılması. Sevgi gösterileri halay çekilmesi, tüm toplumun Türkiye’nin vicdanını  yaralamıştır. Şehitlerimizin ruhunu inciltmiştir. Bunun hesabını gerekse yargı gerekse seçmen soracaktır. Bizi incilten Cumhuriyet halk Partisi yöneticisinin fotoğrafı vermesi. Eski HDP’li milletvekili ile yan yana oturuyor. CHP’nin üst yönetimi kendi seçmenine bununla ilgili nasıl izah yapacak bizi ilgilendirmez. Ama bunuda bizim kamuoyuna anlatmak görevimiz. CHP iktidar olmak istemiyor. CHP kavga istiyor. CHP cesaretini toplayarak ne zaman Türkiye düşmanlarına karşı duracak merak ediyorum. 
 
PROJELER DEVAM EDİYOR
Başkan Alp “Trafik uygulamasına vatandaşlar yavaş yavaş alışmaya başladı. Kurallara uyduktan sonra trafik düzenlemesinin rahatlayacağı aşikar. Halkımız buradaki kurallara uymasını irca ediyoruz. Tabi zorlanacağız. Kent yaşamında son on yılda araç sayısı artmış. Buda sıkışıklığı getiriyor. Bu uygulama sorunu ortadan kalkacaktır.
 
KAVŞAK İHALESİ YAPILDI
Başkan Alp “Hastane için yer teslimi davetiyesi çıktı. Mayıs’a kadar temeli atılacaktır. Beraberinde Maraşal Fevzi çakmak caddesinde kamulaşan alanlar yıkılmaya başladı. Mahkeme aşamasında az kısım kaldı. Duble yol yapılacak. Kavaklı sahil caddesi düzenlemesi de başladı. İSU terfi istasyonu çalışması başladı. Alt ve üst yapısı ile prestij cadde haline gelecek. Kavaklıda sahil düzenlemesi yapılacak. Değirmendere Yüzbaşılar kavşağının ihalesi yapıldı. Hastane il birlikte tamamlanmış olacak. Işıklar oradan kalkacak. Gölcük nefes almış olacak. Değirmendere’de ki Kapalı Pazar yeri projesinde ufak tefek değişiklikler var. Yeni mahalle Pazar yeri ihalesi yapılacak. Mahalle konağı olacak. Belediyenin irtibat bürosu olacak.
Kaynak: Editör:
Etiketler: ALP, ''CHP, İKTİDAR, OLMAK, İSTEMİYOR, KAVGA, İSTİYOR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı