Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 10:47
 
ALP ‘’GÖLCÜK'DE CİDDİ YATIRIMLAR YAPILDI’’
AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi Haftalık toplantısını parti binasında yaptı. Başkan Alp “Yerelde Gölcük’te aslında ciddi yatırımlar var. Bir kere şunu ifade edeyim bizim sevdamız Gölcük. Biz millete sevdalıyız, biz hizmete sevdalıyız. Türkiye’de bir ilki başaran bir ilçeyiz. Bu gün sanayi sitesini kendi imkanlarıyla yapan, aynı şekilde Deniz Evler için Yukarıda yapılan TOKİ konutları yapıldı. İşte bunlar Türkiye’de kendi kendine yapılabilen projelerdir. Bunlar Gögölcük için çok ciddi bir kazanımdır” dedi.
Siyaset Haberi
ALP ‘’GÖLCÜK'DE CİDDİ  YATIRIMLAR YAPILDI’’

AVRUPANIN GÖBEĞİNDE ÜLKEYİZ

AK Parti ilçe başkanı İdris Alp parti binasında düzenlediği haftalık toplantı öncesi basın açıklaması yaptı.  Başkan Alp; “Öncelikle gündemimizde olan Avrupa Birliğidir. Avrupa Birliği ile alakalı olarak bu güne kadar ve tüm iktidar çok ciddi adımlar atılmıştır. Lakin Avrupa birliğinin bir ön yargılı yaklaşımı ve farklı bir yaklaşım göstererek bu günlere hep bizi oyalama taktiğidir. Yani Cumhurbaşkanımız’ında ifade ettiği gibi alacaksanız alın almayacaksanız her kes kendi yoluna baksın. Toplum olarak bizim Avrupa birliği olmazsa olmazlarımızdan değil. Vatandaşın da böyle bir talebi de yok. Avrupa Birliği yeter ki bizim yönetim sistemimiz, hayat standartlarımız, eğitimimiz sağlığımız ve her anlamda Avrupa standartlarında olabilmek. Avrupa Birliğinde tabi ki olmak istiyoruz. Çünkü biz tam Avrupa göbeğinde bir ülkeyiz. Ama Avrupa Birliği sudan Sebepten dolayın alıyoruz almıyoruz 1963 ten beri bizi oyalamaları da artık bizi bıktırdı” dedi.

 

İMF konusuna değinen Başkan Alp; “Bizim artık İMF ile işimiz bitmiştir. İMF ile bundan sonra ilişki kurmamız mümkün gözükmüyor. İMF verdiği para mevzusu değil, parayla beraber yanında verdiği acı reçetedir. Biz o acı reçeteleri çok gördük. O yüzden İMF ile ilgili hesabımız kapanmıştır. Bu hesabın tekrar açılması da mümkün gözükmüyor” dedi.

 

 VİCDAN ACITAN ADIMLAR ATILMADI

Af konusuna değinen Alp; “Af konusunda bir toplantı yapılacak. Bu toplantıda toplum vicdanını incitmeden adımlar atılabilir. Kimsenin vicdanında acı bırakacak adımları AK Parti atmadı, atmayı da düşünmez. AK Parti Milletin kurduğu bir partidir. Milletin sesini dinleyen milletin vicdanından, gönlünden ve aklından geçeni uygulayan bir partidir. Millete rağmen hiçbir şey yapmaz. Dengeleri ona göre ve adımları ona göre atar” dedi.

 

İttifakla ilgili açıklama yapan Başkan Alp; “ittifak olarak bizim her zaman gönül ittifakımız vardır. En son olarak MHP ile ittifakla güzel işler çıkardık. MHP 15 Temmuz darbe girişi sonrasında millet adına, bayrak adına ve Vatan adına kol kola girmemiz devam ediyor. Bu konuda çalışmalar genel merkezde çalışmalar devam edecek. Bizde ona göre hareket edeceğiz. Bizim her zaman söylediğimiz bir şey var mevzubahis ülke ise gerisi teferrüttür diyoruz” dedi.

 

GÖLCÜK’DE CİDDİ YATIRIMLAR YAPILDI

Yerelle ilgili açıklama yapan Başkan  Alp“Yerelde Gölcük’te aslında ciddi yatırımlar var. Bir kere şunu ifade edeyim bizim sevdamız Gölcük. Biz millete sevdalıyız, biz hizmete sevdalıyız. Bizim için elzem olan millettir. AK Parti milletin gönlünde kurulmuş ve gönlünden devam ediyor. Biz bu doğrultuda ciddi yatırımlar yapıldı. Yani Türkiye’de bir ilki başaran bir ilçeyiz. Bu gün sanayi sitesini kendi imkanlarıyla yapan, aynı şekilde Deniz Evler için Yukarıda yapılan TOKİ konutları yapıldı. İşte bunlar Türkiye’de kendi kendine yapılabilen projelerdir. Bunlar Gögölcük için çok ciddi bir kazanımdır” dedi.

 

Fahri Haner       

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALP, ‘’GÖLCÜK'DE, CİDDİ, , YATIRIMLAR, YAPILDI’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı