Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 17:42
 
ALP “HALKIMIZLA EL ELE VERDİK”
24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesinde Ramazan ayında olmamız nedeniyle İftrala başlayan çalışmalar, Sahura kadar devam ederken, kahve ve ev ziyaretleri yapan AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ve parti yöneticileri, vatandaşlardan destek isteyip, seçimlerin önemini anlatıyor.
Siyaset Haberi
ALP “HALKIMIZLA EL ELE VERDİK”

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp ve İlçe yöneticileri  erken seçim kararı alındıktan sonra tempoyu iyice arttırarak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesinde Ramazan ayında olmamız nedeniyle İftar ile başlayan çalışmalar, Sahura kadar devam ederken, kahve ve ev ziyaretleri yapan İlçe Başkanı İdris Alp ve parti yöneticileri, vatandaşlardan destek isteyip, seçimlerin önemini anlatıyor. Alp ayrıca gündüz ziyaretlerinde de Gölcük Sanayi Esnafını ziyaret edip, hal hatırlarını sordu, yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

“HALKIMIZLA EL ELE VERDİK”
Alp , “Sahura kadar çalışmalarımız devam ediyor. Halkımızla el ele, gönül gönüle verdik. 24 Haziran’da yapılacak seçim, bizler için sıradan bir seçim değil, ülkemizin 2023 ve 2071 hedeflerinin kapılarını açacak önemli bir seçimdir. Bu nedenle her zamankinden daha fazla çalışıyoruz. Seçim akşamına kadarda tempomuzu arttırarak tüm teşkilatlar olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ne yaparlarsa yapsınlar Güçlü Türkiye yolundan bizleri ve milletimizi kimse döndüremeyecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALP, “HALKIMIZLA, EL, ELE, VERDİK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı