Haber Detayı
03 Kasım 2017 - Cuma 10:14
 
ALTINTAŞ ''GAYE VE SONUÇLAR BİZİM İÇİN ÖNEMLİ''
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in yönetiminde yapılan Olağan Mahalle Muhtarları Kasım Ayı toplantısı Gölcük Belediye Sanat Galerisi Çok Amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirildi. Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, “Belediyemiz güzel çalışmalar yapıyor ve yapmaya da devam ediyor. Gölcük'te iyi bir ortamımız var. Ortam güzel ama gaye ve sonuçlar da bizler için önemli. Eksiklikler aksaklıklar olabilir. Bunların hepsinin üstesinden beraber geleceğiz. Eğitimde çok ciddi sıkıntılar gözükmüyor. Çocuklarımız kıymetlidir. Gerekli tedbirleri çocuklarımız için almamız gerekiyor. Sizlere de 2017 Kasım ayında başarılar ve sağlıklı huzurlu bir ömür diliyorum. Teşekkür ediyorum” dedi.
Gündem Haberi
ALTINTAŞ ''GAYE VE SONUÇLAR BİZİM İÇİN ÖNEMLİ''

Gerçekleştirilen bu ayki toplantıya, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Burçak Kırca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İsu Gölcük Şube Müdürü Mehmet Yaman, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral ve Mahalle Muhtarları katılım gösterdi.

Kasım ayı toplantısında mahalle muhtarları sırayla söz alarak kendi bölgelerindeki sorunları, sıkıntıları, halkın istek ve taleplerini anlatarak çözüm üretilmesi noktasında görüş belirttiler. Bunun yanısıra muhtarlar, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini, ihtiyaç görülen veya varsa eksiklikleri çözüme kavuşturulması adına Kaymakam Altıntaş ve Başkan Ellibeş'e ilettiler.
Başkan Ellibeş, bu geleneği göreve başladığı günden itibaren her ay düzenli olarak devam ettirerek birlikte başarmaya devam edeceğiz. Bu birliktelik içerisinde önümüzdeki süreçte de hizmetlere ve projelere devam edeceğiz.

“Muhtarlarımız Belediyemizin Mahallelerdeki Temsilcileridir”
Konuşmasına devam eden Başkan Ellibeş, Muhtarlarımız, mahallenin büyüğü, abisi, ablası demektir. Aynı zamanda da Belediye Başkanının dert ortağıdır. Halkın derdini bizden daha iyi bilirler. Bu anlamda zor bir görev icra eden siz muhtarlarımız, vatandaşlarımızın her sıkıntısına koşmalısınız. Biz Belediye olarak her daim sizlerin yanında olacağız. 

Bu çalışmaları yaparken siz değerli muhtarlarımızın da sorunlarını, fikir ve düşüncelerini dinledikten sonra yaptığımız çalışmalarla yaşadığımız kente daha iyi hizmetlerin yapılmasını hep birlikte sağlayacağız. Siz muhtarlarımızı mahallelerinizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını belirleyip bize iletmenizden ötürü tebrik ediyorum. Sizlerin bu duyarlı davranışınız sayesinde, bir birliktelik içerisinde tüm sorunların üstesinden bundan önceki süreçlerde olduğu gibi, bundan sonra da kolayca geleceğiz. Bu ay farklı bir formatta buluşmak istedik. Muhtarlarımız ile bu toplantıda hep beraber olmak istedik. İlçemizin önemli tespit ettiğimiz sorunları dinleyerek sonuçlarımızı da değerlendireceğiz. Sonuç itibariyle de 2017 yılını yatırım bakımından tamamladık. Tretuvar ve altyapı çalışmaları bazı mahallelerde yeri geldiği zaman devam etmekte. Tekrardan siz değerli muhtarlarımıza hoş geldiniz demek istiyorum. Toplantıya katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.
 
“Gaye ve Sonuçlar Bizim İçin Önemli”
Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, “Belediyemiz güzel çalışmalar yapıyor ve yapmaya da devam ediyor. Allah hepimizi güzel hizmetlere karşı nasip etsin. Gölcük'te iyi bir ortamımız var. Ortam güzel ama gaye ve sonuçlar da bizler için önemli. Eksiklikler aksaklıklar olabilir. Bunların hepsinin üstesinden beraber geleceğiz. Eğitimde çok ciddi sıkıntılar gözükmüyor. Çocuklarımız kıymetlidir. Gerekli tedbirleri çocuklarımız için almamız gerekiyor. Sizlere de 2017 Kasım ayında başarılar ve sağlıklı huzurlu bir ömür diliyorum. Teşekkür ediyorum” dedi.
Kaymakam Altıntaş'tan sonra konuşma yapan Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, “Bu kalabalığı görmek bizleri ciddi anlamda çok mutlu etti. Bütün köy ve muhtarlarımız ile bu toplantıda buluşmuş olmaktan mutluluk duyuyorum. Katıldığınız için teşekkür ediyorum” diyerek ardından Başkan Saral bütün Gölcük muhtarları adına şikâyet ve sorunlar dile getirildi.
Başkan Ellibeş'ten muhtarlara büyük jest
Toplantının sonunda Başkan Ellibeş bir jest yaparak köy ve mahalle muhtarlarına tablet hediye etti. Muhtarlar ise bu jestten ötürü Başkan Ellibeş'e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in yönetiminde yapılan Olağan Mah
Yorumlar
Haber Yazılımı