yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
26 Haziran 2018 - Salı 19:07
 
ALTINTAŞ ''ÖNEMLİ PROBLEMİMİZ TRAFİK''
Kaymakam Mustafa Altıntaş, İlçe Emniyet Müdür Ahmet Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Bimbaşı Buraçk Kırcı, gazetemizin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ersin Akboyun'u ziyaret etti. “Kaymakam Altıntaş “Trafik Gölcük'ün önemli problemi. Bu konuda gerek belediye UKM ve Gölcüklü vatandaşlar el birliği içinde bunun çözümü için çalışmaları lazım. Bu hususta biz kolluk olarak gerekli tedbirler almaya çalışıyoruz. Bu tedbirler özellikle Değirmendere daha sonra Kavaklı da gelişi güzel parklar bizi üzüyor”dedi.
Gündem Haberi
ALTINTAŞ ''ÖNEMLİ PROBLEMİMİZ TRAFİK''

Kaymakam Mustafa Altıntaş, İlçe Emniyet Müdür Ahmet Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Bimbaşı Buraçk Kırcı, gazetemizin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ers,n Akboyun'u ziyaret etti. “Kaymakam Altıntaş “Trafik Gölcük'ün önemli problemi. Bu konuda gerek belediye UKM ve Gölcüklü vatandaşlar el birliği içinde bunun çözümü için çalışmaları lazım. Bu hususta biz kolluk olarak gerekli tedbirler almaya çalışıyoruz. Bu tedbirler özellikle Değirmendere daha sonra Kavaklı da gelişi güzel parklar bizi üzüyor”dedi.
ÖNEMLİ PROBLEMİMİZ TRAFİK
Kaymakam Mustafa Altıntaş gazetemizi ziyaret etti. Altıntaş ziyaret sırasında ilçemizin en büyük problemlerdeb birinin trafik olduğunu vurguladı. Kaymakam Altıntaş “Trafik Gölcük'ün önemli problemi. Bu konuda gerek belediye UKM ve Gölcüklü vatandaşlar el birliği içinde bunun çözümü için çalışmaları lazım. Bu hususta biz kolluk olarak gerekli tedbirler almaya çalışıyoruz. Bu tedbirler özellikle Değirmendere daha sonra Kavaklı da gelişi güzel parklar bizi üzüyor. Vatandaşın da bu konuya duyarsızlığı ayrıca üzüyor. Bu konuda özellikle Değirmendere sahil yolunun kapatılması Kavaklı'da ki tek park düzeninin ortadan kaldırılması orada yeni park yapılması gerekiyor. Kavaklıda park yapılıyor geliş gidiş yapılamıyor. Biz tamamen Kavaklı yolunu parktan kaldıracağız. İleride ki boşluk alanlara yeni parklar oluşturacağız. 

GÜRÜLTÜ YAPAN ARAÇLARI ŞİKAYET EDİN
Değirmendere'de tek taraflı park olmalı. Sahilin akşam saat altıdan gece yarısına kadar sahilin taraiğe kapatılması diğer saatlerde vatandaşın gidip gelmesi ayarlanabilir. Bu bizim almamız gereken tedbirler. Var olan otoparkların kullanılması konusunda vatandaş duyarlı olmalı. Yarın bir yangın olsa, ambulans ihtiyacı olsa. Polisin acil müdahale etmesi gerekse bir çok sıkıntı ile karşılaşıyoruz. Vatandaş zor durumda kalıyor Değiremdnere çınarlık meydanında özellikle hafta sonu ayrı dert. Bazı kararlar alırken altarnatif üretmemiz lazım. Parkı kaldırdık kaldırdığımız araca altarnatif üretmemiz lazım. Trafik konusunda sıkıntılara arkadaşlarımız çalışıyor. Belediye ve emniyet duyarlı olacak. Biz tek başımıza değil vatandaşda duyarlı olacak.  Gürültü kirliği modifiye araçlar. Motorlar bu husus da  vatandaşlar polise ihbar edecek. Ana caddede çok gürültü yapıyor vatandaş hiç rahatsız olmuyor. Bu husuda duyarlı olacağız.

SİGARA KONUSUNDA DUYARLIYIZ
Kaymakam Altıntaş “Sigara konusu kapalı alanda içilmez yasağına uyacağız. Arkadaşlarımız bir birine yardımcı olması lazım. Biz insanlarımızı seviyoruz. İçilmeyecek alanlarda sigara içilmemesi lazım. İlçe tarım, sağlık ekiplerimiz kolluk kuvvetlerimiz denetimlerini sürdürüyorlar. Bizim işletmelerimiz ceza yiyince figan ediyorlar. Kanunsuzluğu yapıyorsun görevini yapanı da engellemek istiyorsun. Bu hiç biryerde görülmemiş şeydir. Kuralsızlık kural haline gelmesi. Biz bu konuda da insanımız sevdiğimiz için. Sağlık önemli olduğu için duyarlı olacağız. Geçen yıldan bu sene rakamsal olarak daha fazla ceza kesildi. Bizim amacımız bu usulsüzlüğü en aza indirmek. Uyuşturucu konusunda da aynı ortak çalışacağımız konu. Muhtar arkadaşlarımız. Sivil toplum kuruluşları. Ortak çalışacak. Mahallemize sahip çıkacağız. Komşumuzu tanıyacağız. Çevremizde kimler var bileceğiz. Tanımadığımız kişilr kolluk kuvvetlerine inceletmemiz lazım. İlçemiz asayiş konusunda  sakin. Yedi aydır sıkıntımız yok. Olayların aydınlatılması konusunda çalışma yapıyor. Jandarma ve polis ortak çalışıyor. Senin benim bölgem ayrımı yapmıyor. Hep beraber çalışıyoruz. Gölcük farklı diyoruz. Hep beraber farklı olacak. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALTINTAŞ, ''ÖNEMLİ, PROBLEMİMİZ, TRAFİK'',
Yorumlar
Haber Yazılımı