yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 15:10
 
ALTINTAŞ ''PROJELERE SAHİP ÇIKALIM''
İlçemizin en önemli ve en aktif sivil toplum kuruluşu olan ve kısa adı GÖLASDER olan, Naim Gürel'în başkanlığını yağtığı Gölcük Asayiş Hizmetleri Destekleme ve Yaşatma Mayıs Ayı toplantısını, Derman Eczanesi sahibi Ecz. Turan Dumlu'nun evsahipliğinde Başiskele Sahilinde bulunan Wellborn Luxury Otel'de düzenledi. Toplantıda söz alan Kaymakam Mustafa Altıntaş, davetliler ile dernek üyelerine, ilçemizdeki, eğitim, sağlık, turizm, asayiş ve projeler hakkında bilgi vererek, projelere sahip çıkılmasını istedi.
Gölcük Haberi
ALTINTAŞ ''PROJELERE  SAHİP ÇIKALIM''

İlçemizin en önemli ve en aktif sivil toplum kuruluşu olan ve kısa adı GÖLASDER olan, Naim Gürel'în başkanlığını yaptığı Gölcük Asayiş Hizmetleri Destekleme ve Yaşatma Derneği  Mayıs Ayı toplantısını, Derman Eczanesi sahibi Ecz. Turan Dumlu'nun ev sahipliğinde Başiskele Sahilinde bulunan Wellborn Luxury Otel'de düzenledi. Toplantıda söz alan Kaymakam Mustafa Altıntaş, davetliler ile dernek üyelerine, ilçemizdeki, eğitim, sağlık, turizm, asayiş ve projeler hakkında bilgi vererek, projelere sahip çıkılmasını istedi. 

KATILIM TAMDI
İlçemizin  yakından tanıdığı saygın bir isim olan, Derman Eczanesi sahibi Ecz. Turan Dumlu'nun evsahipliğinde Başiskele'de bulunan Wellborn Luxury Otel'de düzenlenen GÖLADER'in Mayıs Ayı toplantısına, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Deniz Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğamiral M. Baybars Küçükatay, Tersane Komutanı Tuğamiral Aydın Aydın Eken, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Cumhuriyet Başsavcısı Abdulhamit Durgut, Gölcük İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz, Gölcük İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Burçak Kırca, Ford Otosan Kocaeli Fabrikaları ve Yeni Projeler Genel Müdürü Yardımcısı Cem Temel, GÖLASDER Başkanı Naim Gürel ve yönetimi ile dernek üyeleri katıldılar. 

İLÇENİN SIKINTILARI GİDERİLİYOR
Toplantıda söz alan Kaymakam Altıntaş: “Bugün Derman Eczanesi sahibi Eczacı Turan Dumlu'nun ev sahipliğinde bir araya geldik. Öncelikle ben sizler adına Turan Beye teşekkürlerimi sunuyorum. Bilindiği gibi bu derneğimiz Gölcük'ün sıkıntılarını, dertlerini, problemlerini çözülmesinde söz sahibi birçok kurum, kuruluş ve siyasi kurumları temsil ediyor. Burada tek bir amaç var, oda Gölcük. Gölcük'teki sıkıntıların giderilmesi, Gölcük'teki birlik ve beraberliğin sağlanması yönünde çalışmaları devam ediyor. Buradaki amaç olmazsa olmazımız olan polis teşkilatımızı olarak desteklenmesidir. Aynı zamanda buradaki eksikleri görüşülerek, bu eksiklerin giderilmesi için çalışmalar yapılacaktır. Ben Gölcük'teki her türlü faaliyette bu zamana kadar yaptığınız destekleri, katkıları, görüşlerin bundan sonra da devam etmesini diliyorum. İnşallah Gölcük hep beraber güzelleşecek. Bunun için her türlü grubun ve derneğin emeği var ve olması gerekiyor.”


PROJELERE SAHİP ÇIKALIM
Kaymakam Mustafa Altıntaş, konuşmasının devamında, davetliler ile dernek üyelerine, ilçemizdeki, eğitim, sağlık, turizm, asayiş ve projeler hakkında bilgi vererek, projelere sahip çıkılmasını isteyerek, şunları kaydetti: “Gerçekten çok güzel bir coğrafyada yaşıyoruz. Eğitim konusunda birçok ilçenin önünde yer alıyoruz. Sağlıkta yok denecek kadar sorunsuzuz, inşallah en kısa zamanda yeni Devlet Hastanemizin temelini atacağız. Turizm ve tarih konusunda zenginliklerimiz saymakla bitmez. Bugünlerde Tarihi Değirmendere Yalı Evleri'nin açılışını yapacağız. Erikli Tepe Tabiat Parkı da hizmete girme konusunda gün sayıyor. Örcün ve Saraylı Köylerimizin tarihini gözardı edemeyiz. Benim sizlerden ricam özellikle, Yazlık Ilıca, Yalı Evleri ve Erikli Tabiaat Parkı Projelerine sahip çıkmanız. Misafirlerinizi burada ağırlamanız ve tanıtmanız. Asayiş konusunda, Emniyet ve Jandarma güçlerimiz çalışmalarını özveri ile sürdürüyor. Uyuşturucu ile mücadelemiz amansız bir şekilde sürüyor. Ama bu konuda sizlerden yardım ve destek bekliyoruz.” 
Konuşmaların ardından toplantı, günün ansına çektirilen hatıra fotoğrafı ile son bulurken, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ramazan Bayramı'ndan sonra yapılacak olan Haziran Ayı Kahvaltısına ev sahipliği yapacağını ve bu kahvaltının Yalı Evleri'nde yapılacağını söyledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALTINTAŞ, ''PROJELERE, , SAHİP, ÇIKALIM'',
Yorumlar
Haber Yazılımı