Haber Detayı
28 Ocak 2018 - Pazar 15:04
 
ALYANS SARIOĞLU KUYUMCULUKTAN ALINIR
Sarıoğlu Kuyumculuk Gölcük ilçemizin en köklü esnaflarından birisidir. Gölcük halkımızın güvenini kazanan Sarıoğlu Kuyumculuk’un sahibi Hasan Zeki Sarı bu işi babasından devir almış. Çıraklı, kalfalık ve ustalık döneminin ardından işin başına geçmiş.
Ekonomi Haberi
ALYANS SARIOĞLU KUYUMCULUKTAN ALINIR

Sarıoğlu Kuyumculuk Gölcük ilçemizin en köklü esnaflarından birisi. Gölcük halkımızın güvenini kazanan Sarıoğlu Kuyumculuk’un sahibi Hasan Zeki Sarı bu işi babasından devir almış. Sarıoğlu Kuyumculuk ilk mağazasını 1982 yılından beri hizmet veriyor. Daha sonra tam karşısında ikinci mağazayı hayata geçirmiş. Özenle dizayn edilerek dekorasyonu yapılmış mağazalarla Gölcük halkının hizmetinde. Çarşı içinde Merkez Mahallesi 20 Sokak No.1 Gölcük adresinde hizmet sunuyor. Zeki Sarı Gölcük halkının güvenini kazanmış durumda. Gölcük halkımızın düğünlerde ve özel günlerinde her türlü takı ve mücevheratlarını Sarıoğlu Kuyumculuk’tan temin edebilirler.

KİŞİYE ÖZEL ALYANS
Sarıoğlu kuyumculuğun aynı zamanda yeni evlenecek çiftler için hazırladığı alyans dükkanı var. Çiftler istedikleri alyansın dizaynını özel olarak yaptırıyor. İşletme sahibi  Sarı”İşimizi yıllardır itina ile yapıyoruz. Babamın yanında çırak  olarak başladım. Kalfalık ve ustalık döneminin ardından babamdan mesleğini devraldım. Müşterinin bize olan güvenini boşa çıkarmıyoruz.  Yeni evlenecek  çiftler  veya alyansını yenilemek  isteyenlere kişiye özel  alyans yapıyoruz.  Özel takı  setlerimiz ve pırlantalarımız mevcut. Evlenmeden  önce bize uğrayın” dedi.      

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALYANS, SARIOĞLU, KUYUMCULUKTAN, ALINIR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı