Haber Detayı
11 Ekim 2018 - Perşembe 14:08
 
AMATÖR SPOR KULÜPLERİ ANTALYA YOLUNDA
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun Büyükşehir Belediyesi ve sponsorların desteğiyle geleneksel olarak düzenlediği Başkanlar Kurulu toplantısı için Antalya'ya gidiyor.
Spor Haberi
AMATÖR SPOR KULÜPLERİ ANTALYA YOLUNDA

Bu yıl 5. organizasyon için amatör kulüp başkanları ve spor adamlarından oluşan 600 kişilik grup bu gece yarısı Antalya yoluna çıkıyor. Tahsis edilen 8 otobüs Hasan Doğan Amatör Evi önünden saat 00.30’da hareket edecek. Uçak ve kendi araçlarıyla gidenler de olacak. Kafilenin cuma öğlen saatlerinde Side’de 5 yıldızlı Suena Hotel’de olması bekleniyor. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, tüm ilçe belediye başkanları ile TFF yönetim kurulu üyesi ve konfederasyon başkanı Ali Düşmez organizasyona davetli.

VALİ AKSOY'DA KATILABİLİR

Vali Hüseyin Aksoy programının uygun olması durumunda amatör spor ailesiyle birlikte olacak. İlk gün serbest. İkinci gün cumartesi sabah 07.30’da Büyükşehir Başkanı Karaosmanoğlu öncülüğünde yürüyüş yapılacak, ardından saat 10.00’da eğitim çalıştayı var. Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe Belediye Başkanları sunumlar yapacak. Öğleden sonra yine serbest. Üçüncü ve son gün ise sportif etkinlikler gerçekleştirilecek. Bu arada cumartesi akşamı Belediye Başkanları ilçelerindeki kulüplerle bir araya gelecek, sorun ve beklentiler konuşulacak. Kafile pazartesi kahvaltının ardından otelden ayrılıp dönüşe geçecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AMATÖR, SPOR, KULÜPLERİ, ANTALYA, YOLUNDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı