Haber Detayı
21 Temmuz 2013 - Pazar 23:48
 
Anıtpark’ta Tasavvuf Konseri ve Sema gösterisi
- Haberi
Anıtpark’ta Tasavvuf Konseri ve Sema gösterisi

 

Gölcük Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Anıtpark Kent Meydanında tertip edilen, Prof. Doç. Dr. Ahmet Hakkı Turabi'nin Solo Tasavvuf Müziği Konseri ve Sema gurubunun gösterileri izleyenleri adeta mest etti. Gölcük Belediyesi Konser ve sema gösterilerinden oluşan programda çocuklara macun şeker,izleyicilere de Ramazan şerbeti ikramında bulundu.

 

Anıtpark Kent Meydanında gerçekleştirilen Tasavvuf Konseri ve Sema Gösterisine, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Başkan Yardımcısı Mehmet Olgun, Belediye Meclis Üyeleri,İl Genel Meclis Üyeleri,AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve İlçe Yönetim kurulu üyeleri,AK Parti İl Teşkilatı Yönetim Kurulu üyesi Orhan Barış,Mahalle Muhtarları ile çok sayıda vatandaşlar katıldılar.


Program Adem Arslan tarafından okunan Kuran Tilaveti ve akabinde Mustafa Talha Savaş tarafından okunan Şiir dinletisinin ardından Prof. Doç. Dr. Ahmet Hakkı Turabi tarafından seslendirilen İlahiler ve sema gösterileriyle son buldu.


Program sonunda bir konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediyesinin her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla devam ederken gösterilen ilgi ve yoğun katılım bizleri oldukça memnun etmektedir. Davetimize icabet eden herkese teşekkür ediyorum dedi.


Konser ve Sema gösterisi sonrasında, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Prof. Doç. Dr. Ahmet Hakkı Turabi'yi kutlayıp günün anısına çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı