Haber Detayı
15 Haziran 2017 - Perşembe 17:38
 
ANNELER İFTAR YAPTI ÇOCUKLAR EĞLENDİ
Gölcük Adliye karşısında hizmete başlayan ZUZU eğlence merkezi AK parti kadın kolları yöneticilerine iftar verdi. İftarda çocuklar doyasıya eğlendi
Yaşam Haberi
ANNELER İFTAR YAPTI ÇOCUKLAR EĞLENDİ

Geçtiğimiz ay ilçemizde açılan ZUZU Çocuk Eğlence Merkezi çocukların kalbinde yerini aldı. Zuzu eğlence merkezinin sahibi İlker Gül, AK Parti kadın Kolları Başkanı Saime Yalnız Yelken ve yönetimine iftar verdi. İftara anneleri ile birlikte katılan çocuklar oyuncakların arasında eğlenceli bir gece geçirdi. İşletme sahibi İlker Gül “Zuzu Çocuk eğlence merkezimizi Mayıs ayında açtık. AK parti kadın Kollarına çocukları ile birlikte iftar programı düzenledik. Davetimize katılan Kadın kolları Başkanı Saime Yalnız Yelken ve yönetimine teşekkür ediyorum”dedi.
AK parti Kadın Kolları başkanı Yelken “Zuzu çocuk Eğlence Merkezine böyle bir program düzenledikleri için teşekkür ediyorum”dedi.
İftara katılan çocuklar Zuzu eğlence merkezinde adeta oyuncakların arasında kaybolarak doyasıya eğlenirken İşletme sahibi Gül’ün kendilerine kediye ettiği oyuncaklar için teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANNELER, İFTAR, YAPTI, ÇOCUKLAR, EĞLENDİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ANNELER İFTAR YAPTI ÇOCUKLAR EĞLENDİ
ANNELER İFTAR YAPTI ÇOCUKLAR EĞLENDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı