yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
27 Aralık 2015 - Pazar 11:33
 
ANTALYA'DA TEMPO DÜŞMÜYOR
Ligin ikinci yarısının hazırlıklarına Antalya’da devam eden Gölcükspor’da tempo düşmüyor. Kırmızı şimşekler dünü de çift antrenmanla geçirdi
Spor Haberi
ANTALYA'DA TEMPO DÜŞMÜYOR

Sezona şampiyonluk hedefiyle başlayan ancak kötü başlangıç nedeniyle zirvenin uzağında kalan Gölcükspor, play­off’a kalmak için sıkı hazırlanıyor. İkinci yarı hazırlıklarını devam ettiren Gölcükspor Fanatik Tour Tesisleri’nde çalışmalarına devam ediyor. Bütün takımın ısınma hareketleriyle başladığı antrenmanda kaleciler ayrı çalıştı. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenman kondisyon ağırlık oldu. Antrenmanın son 20 dakikasında futbolcular dar alanda çift kale oynadılar. Sabah antrenmanını bu şekilde tamamlayan Gölcükspor akşamda yoğun tempoda çalıştı ve günü tamamladı.

 

BİLAL ANTRENMANA ÇIKMADI

Gölcükspor’da dün yapılan antrenmana bileğinde ağrıları olan Bilal çıkmadı. Futbolcuların yorgun düştüğü antrenmanlarda takımın hırsı ve isteği kaçmadı. Takımın iyi bir kamp süreci geçirdiğini ifade eden Futbol Şube Sorumlusu Musa Şenol, “ İyi bir kamp süreci geçiriyoruz. Takım olarak ikinci yarıya iyi başlamak ve sonucunda Play­Off’a kalmak istiyoruz. Bunun için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Musa Şenol transferler hakkında ise, “ Gündemdeki iki arkadaş ile görüşüyoruz. İkisinden birisini takıma dahil edip transferi tamamlayacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANTALYA'DA, TEMPO, DÜŞMÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı