yuvacıksu 700 - 100
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
KOCAELİ ERDOĞAN'I BAĞRINA BASTI
KOCAELİ ERDOĞAN'I BAĞRINA BASTI
Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 09:55
 
AYDIN ''GÖLCÜK’TE OUTLET OLUR MU? OLUR BİZ KURACAĞIZ''
Sanayinin kalktığı yer hakkında Belediyenin yaptığı planın geliştirilmesinin Gölcük için yeterli olmadığını düşünüyoruz. Alanın büyüklüğü sadece kapalı haftada bir gün kullanılacak Pazar alanı kurulması için çok büyük daha büyük bir cazibe merkezine ihtiyaç var.
Siyaset Haberi
AYDIN ''GÖLCÜK’TE OUTLET OLUR MU? OLUR BİZ KURACAĞIZ''

SANAYİ ALANINA OUTLET KURARAK ÇARŞIMIZI YENİ ADLİYE KADAR BÜYÜTECEĞİZ

Altında 1.400 araçlık bir otopark kurmak mümkün olan alanı en iyi şekilde projelendirmek için çalışmalarımız sürmekte. İzmit’te bile olmayan ulusal markaların bayiliklerini alan Gölcüklü yatırımcılar için yeni bir alan oluşturmayı istiyoruz.

Gölcük dükkan stokunu arttırarak adliyeye kadar çarşımızı büyüterek Gölcük’ün hak ettiği potansiyeli yakalamak ve iş imkanları oluşturmak hedefimiz.

Gölcük Esnaf odasıyla içinde olması gerekli mağazaları seçerek, onların destekleri ile yatırımcılarımıza sunacak bir ortak akıl ve çalışma yapacağız. 25-40 markanın gelebileceği altyapı ve mimari planlama çalışmaları devam ettiriyoruz. Halkımız teveccüh gösterirse ilçemizde gerekli güvenlik önlemleri alınmış alanda ilçemizin faydasına olacak biçimde cazibeyi arttırmak.  

Umarım gerekmez ama Allah göstermesin bize bir afette toplanma yeri olarak kullanılmak üzere planlanıyor. Güneş Enerjisi panelleri ile destekli kendi enerjisinin bir bölümünü, sıcak suyunu, ısınma soğutmasını günlük olarak ve olası bir afet durumunda karşılamasını planlıyoruz

ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİKLER VE MİNİ KONSERLER İÇİN MEKAN OLACAK

Halkın vakit geçirirken çocukların eğleneceği etkinliklerle alanı en iyi biçimde değerlendirmek ve hafta sonları da halkımızın eğlenebileceği yerel sanatçılarımızın performanslarını sergileyeceği bir yaşam alanının ilçemize hareket getireceğine inanıyorum. 

KAPALI ÇARŞAMBA PAZARI OTOGARIN YERİNE GELECEK GÖLCÜK OUTLETLE ENTEGRE OLACAK

Pazar esnafımızı hareketli ve yaşayan bir yerde kurmalıyız Outletimizin hemen yanında daha memnun olacaklardır. Planımız Çarşambanın daha da şenlikli geçmesidir.

Yola olan kot farkını iyi değerlendirip yazıhanelerin bulunacağı, araçların yolcularını alacaklarını yerin olacağı bir yapı planlarında olduğu Otogarın daha iyi şartlarda Halıdere veya Ulaşlı da olmasının daha verimli olacağını ekibimizle değerlendirdik bunun çalışmaları da sürmekte onu da ayrıca halkımıza sunacağız. 

Sürekli hareket halindeki bir cazibe merkezinde kurmak öncelikli isteğimiz yaz kış rahat Pazar yapılan bir alan olarak kuracağız.

Pazarcılar odamızla yapacağımız istişarelerle onların ihtiyaçlarının detayları çıkartılarak ve dünyadan iyi örnekleri analiz ederek nitelikli ve diğer günlerde de sivil toplumun çeşitli etkinliklerinde kullanabileceği bir alan oluşturmak planımızda.

Otoparktan Alışverişe geçebilecek alanda çeşitli aktiviteleri de ekleyeceğiz,  Böylece Kocaeli için cazibe merkezlerinden birini kurmak istiyoruz.

Gölcük Bağımsız Belediye Başkan Adayı
Ezgin AYDIN 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYDIN, ''GÖLCÜK’TE, OUTLET, OLUR, MU?, OLUR, BİZ, KURACAĞIZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı