Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 17:03
 
AYNACI “İYİ PARTİ’DEN NEDEN KORKUYORLAR?”
İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı, haftalık toplantı öncesi gündemi basına değerlendirdi. Aynacı “Saha çalışmalarımızda asılan afiş ve bayraklarımızı indirerek yerlere atan ve arabalarından gençlerimize hakaret yağdıran zavallılara bizlerde çok acıyoruz. Yedi ay önce kurulmuş olan ve daha teşkilatlarını kuramadan seçime girecek olan bir partiden bu kadar korkuluyor olması bizleri sevindirmektedir”şeklinde konuştu.
Siyaset Haberi
AYNACI “İYİ PARTİ’DEN  NEDEN KORKUYORLAR?”

İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı, haftalık toplantı öncesi gündemi basına değerlendirdi.
Başkan Aynacı “Genel Başkanımız Merak Akşener önderliğinde başlayan cesurlar hareketi Gölcük’te kuruluşunu tamamlayıp alınan erken seçim kararı doğrultusunda çalışmalar başlatmıştır.
Yapılan çalışmalarda köylerde mahallelerde ve merkezlerde bire bir insanımızın elini sıkıyor onlarla temas kurmaya özen gösteriyoruz”dedi.

NEDEN KORKUYORLAR 
Başkan Aynacı “Bu yapılan çalışmalarda ne yazık ki bizi üzen olaylarda yaşanıyor. Mutlaka bir gün Gölcük’de yüz yüze geleceğimiz unutan bazı insanlar siyasi çıkar adına hakarete varan sataşmalarda bulunuyorlar.
Saha çalışmalarımızda asılan afiş ve bayraklarımızı indirerek yerlere atan ve arabalarından gençlerimize hakaret yağdıran zavallılara bizlerde  çok acıyoruz. Yedi ay önce kurulmuş olan ve daha teşkilatlarını kuramadan seçime girecek olan bir partiden bu kadar korkuluyor olması bizleri sevindirmektedir. İndirilen afişler ve yapılan her saldırı bizleri daha çok motive edecektir”dedi.

MİLLET İLE SÖZLEŞME
Başkan Aynacı “Bilindiği üzere Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER Hanımefendi 30 Mayıs 2018 tarihinde MİLLET İLE SÖZLEŞME adı altında seçim beyannamemizi Türk milletine duyurmuştur. 
401 maddeden oluşan bu sözleşmeden de anlaşılacağı gibi İyi Parti , Türkiye ' nin aydınlık geleceğini inşaa edecek siyasi oluşumdur. 
Bu maddeler ülkemizin sorunlarını bir bir gidermek için hazırlanan bir seçim vaadi değil, tek tek okunması gereken, millet ile yapılan bir sözleşmedir. 
Öğrencilere ücretsiz haberleşme imkânı sağlayacağız.
Asgari ücret üzerindeki vergileri kademeli olarak kaldıracağız
İşsizlik oranını yüzde 5.6'ya OECD oranına düşüreceğiz.
Varlık Fonu'nu kaldırıyoruz
Dengeli ve sürdürülebilir büyümeye engel olan cari açığı düzeleteceğiz.
Kuleli,Maltepe ve Işıklar askeri liseleri  başta olmak üzere askeri liseler , harp akademileri ve GATA'yı tekrar hayata geçireceğiz.
Bölgemizde ve dünyada barışı önemseyen, aktif bir dış politika izleyeceğiz. AB ile müzakere sürecini hızlandıracağız.
Mevcut iktidar tarafında devre dışı bırakılmış Sayıştay'ı tekrar geri getireceğiz.
Devletin dini adalettir.
Göreve geldiğimiz zaman OHAL'e son vereceğiz."
Muhtarları, hizmet  bölgelerinde belediyelerin karar mekanizmalarına dahil edeceğiz. Mahalle bazında belediye  bütçelerinden  "ödenek"  tahsisi  yapacağız.
Yeni  bir  Suriye  politikası  uygulayacağız.  Suriyeli misafirlerimizin ülkelerine  geri  dönmelerini sağlayacağız.  2019  yılı  ramazan'ında  Suriyeli  kardeşlerimizin  misafiri  olarak  Suriye'de  birlikte  iftar  yapacağız.
Meslek  Yüksek  Okulu  mezunları  için  kısa  dönem  (6  ay)  askerlik  imkanı  sağlayacağız.
Türkiye' nin 5 yıl içinde Tarım ve Hayvancılıkta kendi kendine yeten bir ülke olmasını sağlayacağız... Kadınların yaşam tarzı teminatımız altındadır .
Kadına yönelik her türlü  şiddet  ve baskıyı engelleyeceğiz .Kadın  Cinayetlerinde  “İyi   Hal   İndirimi   Uygulamasını ”  derhal   kaldıracağız.   Şiddet  uygulayan  erkeğin, oluşturulacak  terapi  evlerinde  tedavi  görmesine  yönelik  uygulamayı  hayata  geçireceğiz.
Ve bir çok hayati önem taşıyan maddeler ile ülkeyi yönetmeye hazır olduğumuzu  tekrar göstermiş bulunmaktayız.
İnanıyorum ki vatandaşımız huzur için, refah için, özgürlük için, kutuplaşmaların önüne geçmek için, aydınlık yarınlar için tercihini İyi Parti den yana kullanacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYNACI, “İYİ, PARTİ’DEN, , NEDEN, KORKUYORLAR?”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı