Haber Detayı
14 Mart 2020 - Cumartesi 11:02
 
AYNACI ''MİLLET İTTİFAKI OLARAK GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ''
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölcük İlçe Yönetimi, İYİ Parti Gölcük İlçe Yönetimi’ne, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı, “İlçe çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğimiz bu dönemde, sizin de belirttiğiniz gibi Millet İttifakı olarak birlikte güzel işlere imza atacağız. Genel merkezlerimiz bazında oluşturulan ittifakımıza yerelde destek vererek partilerimize katkılarımızı, desteğimizi sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.
Siyaset Haberi
AYNACI ''MİLLET İTTİFAKI OLARAK GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ''

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölcük İlçe Yönetimi, İYİ Parti Gölcük İlçe Yönetimi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete CHP Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel ve yönetimi, İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı ve yönetimi, belediye meclis üyeleri ve her iki partinin üyeleri katılım gösterdi. CHP İlçe Başkanı Gürel, İYİ Parti İlçe Başkanı Aynacı’ya hediyelerini vererek yeni yönetimleri ile birlikte başarılı çalışmalar dileklerini iletti. Başkan Aynacı da CHP İlçe Başkanı Gürel ve yönetimine teşekkürlerini iletti.

BAŞKAN GÜREL, BAŞARILAR DİLEDİ
CHP İlçe Başkanı Fikret Gürel, “Öncelikle geçtiğimiz ay içerisinde yapmış olduğunuz olağan kongrenizde seçilmeniz ve seçilmiş başkan olarak oluşturduğunuz yönetimle birlikte her birinize ayrı ayrı başarılar diliyoruz. Millet İttifakı’nın birer üyesi olarak sizlerle uyum içerisinde çalışıyoruz. Bizler yerelin yöneticileri olarak ilçemize olumlu katkı sağlayabilecek çalışmalara imza atmak adına gayret gösteriyoruz. İlçemizin sorunlarını çözebilmek amacıyla attığımız adımlara da hep birlikte devam edeceğimizi belirtebilirim. Bizleri bu akşam kabul etmenizden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ
İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı, gerçekleştirilen ziyaretten ötürü CHP İlçe Yönetimi’ne teşekkür ederek, “23 Şubat’ta ikinci olağan ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Delegelerimizin oyları ile seçilmiş başkan olduk ve bu kapsamda yeni yönetimimizi oluşturuyoruz. İlçe çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğimiz bu dönemde, sizin de belirttiğiniz gibi Millet İttifakı olarak birlikte güzel işlere imza atacağız. Genel merkezlerimiz bazında oluşturulan ittifakımıza yerelde destek vererek partilerimize katkılarımızı, desteğimizi sürdürüyoruz. Gerçekleştirdiğiniz ziyaretten ötürü tekrar teşekkür ediyor, sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

DİVAN KURULUMUZU OLUŞTURULDU
İYİ Parti İlçe Divan Kurulu’nda görevler şu şekilde oluştu: İlçe Sekreteri Soner Yusufoğlu, İlçe Muhasibi Yunus Çolak, yardımcıları Aydın Talayman ve Cahide Uslu, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sedat Bat, yardımcıları Hakkı Kapan ve Fatih Türkmen, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sefa Sinanlıoğlu, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Orhan Efe, yardımcısı Kamil Emrah Erenkaya, Kadınlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ece Ergüder, yardımcısı Belkıs Öneş, Gençlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, Basın, Yayın ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Cem Gönenç, yardımcısı Nurşen Günaydın, AR-GE’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Beşok, yardımcısı Hasan Kurtoğlu, Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Emine Şimşek, yardımcısı Şeyma Kolburan, Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Selçuk Atar, yardımcısı Fatma Ulutan, Strateji, İletişim, Propaganda ve Tanıtım İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nurden Genç, yardımcısı Kerim Çolak, Sanayi, Teknoloji ve Çevre Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Rıdvan Salman, yardımcıları İsmail Veziroğlu, Aysun Sökmen ve Elmas Kayhan, Eğitim İşleri, Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Özlem Göktaş, yardımcısı Fethi Uluyüz, STK ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Selami Çakır, yardımcısı Semiha Gürpınar. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYNACI, ''MİLLET, İTTİFAKI, OLARAK, GÜZEL, İŞLERE, İMZA, ATACAĞIZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı