yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
28 Ağustos 2015 - Cuma 10:32
 
BABA NURULLAH UNUTULMADI !
Gölcük Belediyesi Kültür Festivali kapsamında yapılan etkinliklerden biri olan ‘Sokak Basketbol Turnuvası’ bu yıl, yakın zamanda aramızdan ayrılan Gölcük Spor Basketbol Takım Kaptanlığı da yapmış olan Nurullah Serpen (Baba Nurullah) adını taşıyacak.
Spor Haberi
BABA NURULLAH UNUTULMADI !

Başta Kocaeli Basketbol İl Temsilcisi Cengiz Kahraman olmak üzere basketbolcu arkadaşları Yavuz Bilgin,Cemil Aladağ,Kemal Demir,Tayfun Alkan,Engin Erdeniz,Haluk Özçakmak,Tezer Tuğcu,Ferhat Doğansoy ve Turgut Taşçı bu yılki Sokak Basketbol Turnuvası’nın  merhum Nurullah Serpen adıyla anılması talebini Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e ilettiler.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş,’ Merhum Nurullah Serpen ağabeyimizi tanır ve birçok maçını da izlerdik. Çevresinde çok sevilen ve ani vefatıyla sevenlerini derinden üzen ağabeyimize Gölcük Belediyesi olarak aldığımız kararla bu seneki Sokak Basketbol Turnuvası’nın adını Gölcük Belediyesi Nurullah Serpen Basketbol Turnuvası olarak değiştirdik. Bizlere bu konuda destek olan Basketbol İl Temsilciliğimiz ve tüm basketbol camiasına, yakınlarına, onu sevenlere teşekkür ediyor ailesine de sabır, metanet ve merhum Nurullah Serpen ağabeyimize de Allah'tan rahmet diliyorum’ dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BABA, NURULLAH, UNUTULMADI, !,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BABA NURULLAH UNUTULMADI !
Yorumlar
Haber Yazılımı