Haber Detayı
24 Temmuz 2013 - Çarşamba 01:07
 
Bahçeli “Gölcük Türkiye İçin Önemli”
MHP Belediye Başkan Adayı Adnan Özdere, Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi Ziyaret Etti
Siyaset Haberi
Bahçeli “Gölcük Türkiye İçin Önemli”

MHP Belediye Başkan Adayı Adnan Özdere, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. Bahçeli “Gölcük Türkiye için önemli. Sizin başarılı olacağınıza inanıyorum” dedi.

 

MHP Belediye Başkan Adayı Adnan Özdere, MHP İlçe Başkanı Necati Erdurmu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

 

GÖLCÜK ÖNEMLİ

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Gölcük'ün Türkiye için önemli olduğunu belirtti. Bahçeli “Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Tehlikeli bir ortama girdi. MHP'nin başarı elde etmesi için Gölcüğün önemli yeri var. Gölcük'te iyi netice alacağınıza inanıyorum. Belediye başkan adayımızın geçmişe dönük tecrübelerine inanıyorum” dedi.

 

MHP BAYRAĞINI GÖLCÜK'E DİKECEĞİZ

MHP Belediye Başkan Adayı Adnan Özdere ise, Genel Başkan Bahçeliye, MHP bayrağını Gölcük'e dikmek için söz verdi. Özdere “Genel başkanımızla görüştük. Kendisi bize inandığını söyledi. Gölcük'ün Türkiye için önemli olduğunu vurguladı. Donanmamız İlçemizde Ülkemiz için önemli bir ilçedeyiz. Yerel seçimlere, kadınlarımız gençlerimiz, partili partisiz hep birlikte çalışarak. Gölcük'e MHP'nin bayrağını dikeceğiz. Gölcük'te MHP'li belediye nasıl alınır göstereceğiz” dedi.

 
 
 
Kaynak: (Yeni Gölcük) - Yeni Gölcük Gazetesi Editör:
Etiketler: MHP, Belediye, Başkan, Adayı, Adnan, Özdere, Genel, Başkan, Devlet, Bahçeliyi, Z
Yorumlar
Haber Yazılımı