Haber Detayı
14 Haziran 2018 - Perşembe 13:58
 
BAŞKAN ELLİBEŞ BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ramazan Bayramı öncesinde belediyenin tüm birimlerinde görev yapan personel ile tek tek bayramlaştı.
Gündem Haberi
BAŞKAN ELLİBEŞ BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

Başkan Ellibeş, Cuma günü başlayacak Ramazan Bayramı öncesinde meclis salonunda personel ile bayramlaştı. Genel Koordinatör Nihat Abiş, Başkan Yardımcıları Kemal Kahraman, İbrahim Tektaş, Levent Değirmenci’nin de katıldığı bayramlaşma töreninde personel ile tek tek bayramlaşan Başkan Ellibeş, tüm personele hayırlı bayramlar diledi.

Gölcük Belediyesi olarak büyük bir aile olduklarını ifade eden Başkan Ellibeş, "Biz bir aileyiz ve birbirimize verdiğimiz destek ile güzel çalışmalar yaptığımızı düşünüyorum. Daha güzel çalışmalar için elimizden gelen bütün çabayı hep birlikte gösteriyoruz. Bir ay boyunca hep birlikte bolluk, bereket dolu bir Ramazan ayı geçirdik. Şimdi önümüzde inşallah mutlu ve huzurlu bir şekilde geçireceğimiz Ramazan Bayramı bizleri bekliyor. Bayramlar, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı müstesna günler. Bu vesile ile başta çalışma arkadaşlarım ve aileleri olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını tebrik ederim. Nice bayramlarda beraber olabilmeyi temenni ediyorum" dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ELLİBEŞ, BELEDİYE, PERSONELİ, İLE, BAYRAMLAŞTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı