Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 12:11 Bu haber 8772 kez okundu
 
BAŞKAN ELLİBEŞ EŞİ İLE HACCA GİDİYOR
Pazartesi günü, eşi Feriha hanımla birlikte, Hac görevini yerine getirmek için, Kutsal Topraklara yola çıkacak olan Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, tüm Gölcük halkından helallik istedi.
Yaşam Haberi
BAŞKAN ELLİBEŞ EŞİ  İLE HACCA GİDİYOR

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş eşi Feriha Ellibeş ile birlikte, pazartesi günü Hac Farizesini yerine getirmek üzere, Kutsal Topraklara gitmeye hazırlanıyor. 

Uzun yıllardır Hac hayalini gerçekleştirmeyi planlayan Ellibeş çiftine, Kutsal Topraklara gitmek bu yıl nasip oldu. 13 Ağustos Pazartesi günü eşi Feriha hanımla birlikte, Kutsal Topraklara yola çıkacak olan Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, tüm Gölcük halkından helallık isteyerek, “Bütün İslam Aleminin ve Gölcük halkının Kurban Bayramını şimdiden kutluyorum. İnşallah bu yıl kutsal Hac görevimi yerine getireceğim. Kurban Bayramının ülkemize ve tüm halkımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Eşimin ve benim en büyük hayalimiz olan Hac görevini yerine getirmek üzerek, Kutsal Topraklara gidiyoruz. Allah bu güzel ve kutsal yolculuğu herkese nasip etsin. Hac görevim sırasında, ülkem ve Gölcük için bol bol dua edeceğim. Sizlerde dualarınızı esirgemeyin. ” diye konuştu. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ELLİBEŞ, EŞİ, , İLE, HACCA, GİDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı