Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 15:45
 
BAŞKAN SEYMEN ‘’YENİ DEVLET HASTANEMİZ 2021'DE HİZMETE GİRECEK’’
Parti binasında Basın toplantısı düzenleyen AK Parti ilçe başkanı Çetin Seymen ilçe ve Ülke gündemini değerlendirdi.
Siyaset Haberi
BAŞKAN SEYMEN ‘’YENİ DEVLET HASTANEMİZ 2021'DE HİZMETE GİRECEK’’

Parti binasında Basın toplantısı düzenleyen AK Parti ilçe başkanı Çetin Seymen ilçe ve Ülke gündemini değerlendirdi. Başkan Seymen “Yeni yapımı devam eden Devlet Hastanemiz ise 2021 yılı sonunda teslim edilerek hizmete açılacak. Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi ek binası Mart ayı sonunda teslim edilecek. Ek binada 30 diyaliz ve 17 klinikler hizmet verecek” dedi.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ VERDİĞİ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYOR

 

Başkan Seymen “bizim yatırımlarımız aralıksız devam ediyor. Bakın bir belediye başkanın karnesi seçim beyannamesidir.  Belediye başkanımızın seçildiğinden bu güne kadar 11 ay geçti. Bu 11 ay içerisinde verdiğimizin sözleri yerine getiriyor. Kendisinden Allah razı olsun. En önemli projelerimizden biri Eski Sanayi Bölgesindeki projemizdir. Bu projemiz kısa bir süre içinde hayata geçecektir. Yeni otogarımız ise gösterilen yer Gölcük Belediyesi Mezbaha alanıdır. Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi ek binası Mart ayı sonunda teslim edilecek. Ek binada 30 diyaliz ve 17 klinikler hizmet verecek” dedi.

 

YENİ DEVLET HASTANEMİZ 2021’DE HİZMETE GİRECEK

 

Başkan Seymen “Değirmendere kapalı Pazar yerinin üst katı KOMEK için hizmet veriyor. Yazlıkta Kültür Merkezi yüzde 85’i bitmiştir. Kavaklı için yaptığımız çalışmada sahilimize duble yol yapılacak. Yine mili savunma bakanlığında alınmış olan Askeri havuz ile Yarhisar Müze gemisine kadar Millet Bahçesi yapılacak. Yeni yapımı devam eden Devlet Hastanemiz ise 2021 yılı sonunda teslim edilerek hizmete açılacak. Buna benzer birçok yatırımlarımız devam ediyor. Kentsel dönüşümde ise çok iyi bir aşamaya gelindi. Son olarak bizim kongre sürecimizde kongre tarihi belli oldu. 15 Mart 2020 de kongremiz yapılacak. Hepinizin bildiği gibi bizde görev istenmez görev verilirse görev yapılır. Verilmese bir parti neferi olarak görevimizi en iyi şekilde yaparız. Bizim için makam önemli değil” şeklinde ifade etti.

DOSTUMUZ DÜŞMANIMIZ BELLİ DEĞİL

Başkan Seymen “ “Uluslararası arenada dostun düşmanın belli olmadığını ve artık Türkiye’nin büyük bir aktör olduğuna şahit olduğumuz günler yaşıyoruz. Soçi’de Rusya ile yapılan anlaşmalara uyulmayarak İdlib'in bombalanması ile Şehitler verdik. Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Ordumuz en kısa sürede misli ile karşılık vererek bir nebze de olsa yüreklerimize su serpti Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bundan sonra askerimize en küçük bir zarar gelmesi halinde rejim güçlerini her yerde vuracağımızı, Mehmetçik'in kanının döküldüğü yerde hiç kimsenin güvende olmayacağını tüm dünyaya ilan etti. İdlip'te yaşanan insanlık dramı tüm dünyanın gözleri önüne serildi.  Suriye’nin kuzeyinde terörden arındırılmış bölgenin kurulmasının önündeki tüm engelleri birer birer aşacağız. Suriye’de bulunmamızın nedeni Suriye’nin içişlerine karışmak değil. Kendi sınırlarımızın güvenliğini sağlamaktır. Bu manada gereken her şeyi Devletimiz yapacaktır. Bu hassas günlerde bizleri derinden yaralayan Kıbrıs Cumhurbaşkanı Akıncıyı anmadan da geçemeyeceğim. Sayın Akıncı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı makamını rencide eden sözler sarf etmektedir Kıbrıs Türk davasına husumet besleyenlere destek verecek açıklamalar yapma konusunda ısrarcı davranmaktadır. Akınca yaptığı açıklamalarla Türkiye Cumhuriyeti'ne ve milletimize karşı yaptığı saygısızlıktan dolayı özür dilemelidir. Tarihimizin milli kazanımlarına ve saygın şahsiyetlerine dil uzatan bu açıklamalarını kınıyoruz” dedi..

ANA MUHALEFET FARKLI TUTUM İÇRİSİNDE

Başkan Seymen “Yurtiçinde de maalesef Ana muhalefet partisi çok farklı bir tutum içerisinde değil. FETO ile yapılan mücadeleyi sürekli istismar malzemesi yapmaktalar 15 Temmuz hain darbe girişimini Tiyatro ve kontrollü darbe olarak niteleyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun canı pahasına FETÖ ile mücadele eden liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı suçlamasını ihanet sınırları içinde değerlendirmekteyiz. Bir Sivil Toplum Örgütü görünümünde olan bu yapının organize suç örgütü olduğu ortaya çıktığından beri onlarla aynı dili aynı pozisyonu devamlı surette kullanan Kılıçdaroğlu’nun bu söylemi aslında kaale alınacak bir şey değil. Fakat İlla bir siyasi ayak aramıyorsa 15 Temmuz gecesi saat 12'de havalimanına gelip daha sonra ortadan kaybolan ve darbenin başarısız olduğunun anlaşıldığı gece saat üçe kadar bir açıklama yapmayanlara bakmak lazım diye düşünüyoruz” dedi..

 

FETÖNÜN SİYASİ AYAĞI AYNI DİLİ KULLANANLARDIR

Başkan Seymen “Daha geriye gidersek kaset kumpası ile başa gelmiş bu zatın ve partisinin söylemlerine iyi bakmak lazım. MİT müsteşarı yetmez Başbakan'da alınmalı diyen kim? dershanelerin kapatılmasını Anayasa Mahkemesi'ne taşıyan kim? Veya avukatı danışmanı başdanışmanı akıl hocası milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı FETÖ'den alınan kim? İnsan bir sormalı kendisine, FETÖ'nün siyasi ayağı FETO’nun devirmeye çalıştığı siyasetçimidir? Yoksa darbe gecesi öldürmeye çalıştığı siyasetçi midir? Herkes bilmelidir ki FETÖ’nün bir siyasi ayağı varsa bu FETÖ ile aynı dili kullanıp her fırsatta hükümetimize çamur atmaya kalkanlardır. Her fırsatta fetocuları mağdur ve mazlum konumuna getirmek isteyenlerdir. Bizler sonucu Her ne pahasına olursa olsun FETO ile mücadelemizi sürmekte kararlıyız. Bunun önüne hiç kimse geçemeyecektir” dedi.

 

FAHRİ HANER

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, SEYMEN, ‘’YENİ, DEVLET, HASTANEMİZ, 2021'DE, HİZMETE, GİRECEK’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı