Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 17:16
 
BAŞKAN SEZER’E İLKOKUL DİPLOMASINI HEDİYE ETTİLER
Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer Öğretmenler günü dolayısıyla kendi okuduğu Gölcük Saraylı ilkokulunu ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı. Okul Müdürü Mehmet Hafız Arvas, Başkan Sezer’e ilkokul diplomasını hediye etti.
Eğitim Haberi
BAŞKAN SEZER’E İLKOKUL DİPLOMASINI HEDİYE ETTİLER

24 Kasım öğretmenler günü kapsamında ilçe milli eğitim müdürlüğü bünyesindeki tüm okullarımızda öğretmenler günü kutlandı. Öğretmenler günü dolayısıyla her okulda öğretmenlere yönelik etkinlikler düzenlendi. Bu kapsamda Gölcük Saraylı İlkokulu öğretmenler gününde öğretmenlere yönelik etkinlikler düzenledi. Düzenlenen etkinliğe Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, okul Müdürü Mehmet Hafız Arvas, okul öğretmenleri ve öğrenciler katılım sağladılar. 

DİPLOMASINI HEDİYE ETTİLER
Okul müdürü Mehmet Hafız Arvas; “Tüm öğretmenlerimizin gününü kutlarım. Bu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan ve Gölcük Saraylı ilkokulunda okuyarak mezun olan Gölcük belediye başkanımız Sayın Ali oYıldırım Sezer okulumuza gelerek bizi şereflendirdi. Kendisine teşekkür ederim. Bizde okul olarak başkanımıza ilkokuldan mezun olduğu tarihinde kendisine diplomasını hazırladık ve arkadaşlarım adına kendisine takdim ediyorum” dedi.

EN BÜYÜK HEDİYE
İlk Okul diplomasını alan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer; “Gerçekten çok duygulandım. Bende bu şirin ve güzel Saraylı İlkokulumuzda mezun oldum. Bu gün burada bana verilecek en büyük hediye ve en önemli diplomadır. Başta okul müdürümüz Mehmet Hafız Arvas ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin bu önemli günü nü kutlarım” dedi. Ardından öğretmenler günü için hazırlanan pasta kesilerek ikram yapıldı.

Fahri Haner

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, SEZER’E, İLKOKUL, DİPLOMASINI, HEDİYE, ETTİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı