Haber Detayı
19 Mayıs 2019 - Pazar 05:10
 
BAŞKAN SEZER HEDEFİNİ AÇIKLADI
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, son olarakta Değirmendere Kültür Merkezi’nde, belediye çalışanlarıyla iftar da buluştu ve yaptığı konuşmada hedefini açıklarken, “Allah’ın izniyle daha yaşanabilir, mutlu, müreffeh bir Gölcük hedefiyle ayakları üstünde durabilen, ekonomik daha güçlü bir Gölcük Belediyesi oluşturacağız” dedi.
Gölcük Haberi
BAŞKAN SEZER HEDEFİNİ AÇIKLADI

Mübarek Ramazan ayı içerisinde çeşitli kesimlerle, mütevazı iftar sofralarında bir araya gelen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, son olarakta Değirmendere Kültür Merkezi’nde, belediye çalışanlarıyla iftar da buluşup, birlik beraberlik içinde oruç açtı. Yoğun katılım olurken, Başkan Sezer tek tek herkesi selamlarken, hal hatırlarını sordu ve boş bulduğu bir sandalyeye oturarak, çalışanların arasında iftarını açtı.

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA GAYRETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

İftar vaktinin gelmesi ve oruçların açılması sonrasında belediye çalışanlarına “Sevgili Ailem” diye seslenerek söze başlayan Başkan Sezer, “Bu akşam iftarımıza katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ramazanınız mübarek olsun, Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Bir süreç atlattık, o sürecin sonucunda şuan ben sizlerle birlikte Gölcük Belediyesi ailesine dahil oldum. Daha önce de yaptığınız işlerin zorluğunu biliyordum ama işin içine girdikten sonra bunu daha da net anladığımı söyleyebilirim. Ben hepinize yapmış olduğunuz çalışmalar için, gayretler için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sadece burada bulunanlara değil, bugüne kadar Gölcük’e hizmet eden belediyemizde çalışan, başta önceki dönem belediye başkanımız Mehmet Ellibeş olmak üzere, daha önceki dönem başkanlarımıza ve tüm çalışanlarımıza yapmış oldukları hizmetler için, taş taş üstüne koydukları için şükranlarımı sunuyorum. Rahmet edenlere de Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

HEDEFİMİZ EKONOMİK OLARAK DAHA GÜÇLÜ BİR BELEDİYE

Sözlerine devam eden Başkan Sezer, “Ben şuan Gölcük Belediyesi ailesine dahil oldum ama asıl sizler yarınlarda da çalışarak, geleceğe taşıyacak olanlarsınız. Onun içinde neler yapılması gerektiğini en iyi bilenlersiniz. Benim sizlerden ricam şu, inisiyatif kullanarak yapmanız gereken iş neyse onu yerine getirmeniz, bunun neticesinde de Allah’ın izniyle daha yaşanabilir, mutlu, müreffeh bir Gölcük hedefine hep birlikte ulaşacağız. Bizler yapılması gerekenleri en iyi şekilde yapıp kendi ayakları üstünde duran bilen ekonomik olarak daha güçlü bir Gölcük Belediyesi oluşturacağız, buna uygun kaynakları ve projeleri hayata geçireceğiz, bu bağlamda da ekonomik anlamda da çalışanlarımızın durumlarını daha üst seviyelere çıkarmanın gayreti içinde olacağız. Sözlerimi noktalarken, katılımınız için ayrı ayrı hepinize teşekkürlerimi sunuyor, Ramazan ayınızı tebrik ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, SEZER, HEDEFİNİ, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı