Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 16:52
 
BAŞKAN SEZER KÖY YOLUNU İNCELEDİ
Kocaeli genelinde yol bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelerdeki yolların güvenliğini de ihmal etmiyor.. Çalışmalar kapsamında Gölcük ilçesi İcadiye köyünün giriş kısmındaki beton yolda göçmelerin meydana gelmemesi için taş duvar inşa ediliyor. İnşa edilen taş duvar ile beton yolun bozulmasının ve herhangi bir göçüğün oluşmasının önüne geçiliyor. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yapılan köy yolunda inceleme yaptı.
Gölcük Haberi
BAŞKAN SEZER KÖY YOLUNU İNCELEDİ

GÖCÜK OLUŞMASININ ÖNÜNE GEÇİLİYOR
Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan çalışma doğrultusunda İcadiye köyünün giriş kısmına 100 metre uzunluğunda taş duvar inşa ediliyor. Ekiplerin özverili çalışmaları ile yolun eğimli olan kısmında çalışma yapılıyor. Taş duvar inşasının kısa sürede bitirilmesi hedefleniyor. 
GÜBENLİK ÖN PLANDA
Ulaşım projelerine büyük önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezleri kadar köy yolların da özen gösteriyor. Alt yapı ve diğer doğal nedenlerden dolayı bozulan yolların bakım, onarım ve yenileme çalışmaları tüm ilçe köy yollarında aralıksız sürüyor. Yol inşasının yanı sıra Büyükşehir Belediyesi, özellikle kırsal kesimlerdeki yollarda, yol güvenliğine önem veriyor.
Yol çalışmasını inceleyen Başkan Sezer, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, SEZER, KÖY, YOLUNU, İNCELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı