Haber Detayı
16 Temmuz 2013 - Salı 14:37
 
Başkan Engellilerle İftar Açtı
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Geleneksel seri iftar programları tertip etmeye devam ediyor. Her yıl Ramazan ayı içerisinde bir dizi iftar programları tertip eden Başkan Ellibeş bu yılda İlçede faaliyet gösteren Engelliler Derneği ve İşitme Engelliler Derneği ve diğer engelli derneklerinin üyelerini, Gölcük Belediyesi Kongre Sarayında iftarda ağırladı. Gölcük Belediyesi Kongre Sarayında gerçekleştirilen iftar yemeğine Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve eşi Feriha Ellibeş, Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Emine Cebeci ve yönetim kurulu üyeleri, Dernek üyeleri, ilçede faaliyet gösteren diğer Engelli Derneklerinin üyeleri katıldılar. Ayrıca Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş, Kemal Kahraman, Hasan Özer, Mehmet Olgun, Belediye Birim Müdürleri, Dessad yöneticileri hazır bulundular. Yemek sonrasında bir konuşma yapan Engelliler Dernek Başkanı Emine Cebeci, Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş'e bizlere her noktada yardımcı olduğu ve destek verdiği için teşekkür ediyoruz dedi. Akabinde Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş bir konuşma yaparak, Sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum, ayrıca mutluluğum davete icabet ettiğinizden dolayı daha da arttı bu nedenle herkese teşekkür ediyorum dedi. İftar sonunda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş eşi Feriha Ellibeş ve Engelliler Dernek Başkanı Emine Cebeci birlikte Engelli vatandaşları masalarını dolaşarak bir süre sohbet ettiler.
- Haberi
Başkan Engellilerle İftar Açtı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Geleneksel seri iftar programları tertip etmeye devam ediyor. Her yıl Ramazan ayı içerisinde bir dizi iftar programları tertip eden Başkan Ellibeş bu yılda İlçede faaliyet gösteren Engelliler Derneği ve İşitme Engelliler Derneği ve diğer engelli derneklerinin üyelerini, Gölcük Belediyesi Kongre Sarayında iftarda ağırladı.

 

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayında gerçekleştirilen iftar yemeğine Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve eşi Feriha Ellibeş, Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Emine Cebeci ve yönetim kurulu üyeleri, Dernek üyeleri, ilçede faaliyet gösteren diğer Engelli Derneklerinin üyeleri katıldılar. Ayrıca Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş, Kemal Kahraman, Hasan Özer, Mehmet Olgun, Belediye Birim Müdürleri, Dessad yöneticileri hazır bulundular.

 

Yemek sonrasında bir konuşma yapan Engelliler Dernek Başkanı Emine Cebeci, Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş'e bizlere her noktada yardımcı olduğu ve destek verdiği için teşekkür ediyoruz dedi.

 

Akabinde Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş bir konuşma yaparak, Sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum, ayrıca mutluluğum davete icabet ettiğinizden dolayı daha da arttı bu nedenle herkese teşekkür ediyorum dedi.

 

İftar sonunda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş eşi Feriha Ellibeş ve Engelliler Dernek Başkanı Emine Cebeci birlikte  Engelli vatandaşları masalarını dolaşarak bir süre sohbet ettiler.


Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölcük, Belediye, Başkanı, Mehmet, Ellibeş, Geleneksel, seri, iftar, programları
Yorumlar
Haber Yazılımı