Haber Detayı
20 Mayıs 2020 - Çarşamba 16:57
 
BATTANİYEYE SARILI BULUNAN CESETTE KARDEŞLER TUTUKLANDI
21 Nisan'da İzmit'te çöp dökme alanında battaniyeye sarılı vaziyette bulunan cesedin E.Ç. isimli şahsa ait olduğu ve şahsın 2002 yılından bu yana ailesi tarafından kayıp olarak arandığı belirlendi. Şüpheli olarak sorguya alınan maktulün kardeşlerinden R.Ç. tutuklandı.
Gündem Haberi
BATTANİYEYE SARILI BULUNAN CESETTE KARDEŞLER TUTUKLANDI

21 Nisan tarihinde İzmit'te belediyeye ait çöp dökme alanında battaniyeye sarılı vaziyette bulunan cesedin E.Ç. isimli şahsa ait olduğu ve şahsın 2002 yılından bu yana ailesi tarafından kayıp şahıs olarak arandığı tespit edildi.

SERBEST BIRAKILDI
Konuyla ilgili olarak maktulün kardeşleri E.Ç. ve R.Ç. isimli şahıslar olayın şüphelileri olarak 23 Nisan Perşembe günü yapılan operasyonla yakalanarak gözaltına alınmışlar, 24 Nisan Cuma günü tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilmişler ancak sadece R.Ç. isimli şahıs tutuklanmış E.Ç. adlı şahıs ise adli kontrol kararı ile serbest kaldı.

TUTUKLANDI
Devam eden soruşturma esnasında adli kontrol kararı ile serbest kalan E.Ç. hakkında yeni delillere ulaşılması nedeniyle şahıs Sakarya’da yakalanarak gözaltına alındı. E.Ç. çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BATTANİYEYE, SARILI, BULUNAN, CESETTE, KARDEŞLER, TUTUKLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı