yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
27 Nisan 2018 - Cuma 08:37
 
BATUM HAVALİSİ GENEL KURULA HAZIR
Gölcük İznik ve Batum Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneği büyük Kurultaya hazırlanıyor
Eğitim Haberi
BATUM HAVALİSİ GENEL KURULA HAZIR

Gölcük İznik ve Batum Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneği, Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu’na  üye oldu. Dernek Başkanı Hasan Basri Başbay Federasyon’a Yönetim Kurulu üyesi olarak girdi. Paypılacak olan genel kurul öncesi gazetemizi ziyaret ederek davet etti.

Gölcük İznikliler Kültür ve Dayanışma Derneği 10 Mart’ta gerçekleştirdiği olağan üstü kongresinde aldığı karar doğrultusunda derneğin ismini Gölcük İznik ve Batum Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneği olarak değiştirdi.  Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu’na üye olan dernek 29 Nisan 2018’de 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirecek.

OLAĞAN GENEL KURUL YAPILACAK

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu 29 Nisan 2018 tarihinde Atatürk Kapalı Spor Salonu’nun da gerçekleştirecekleri 1. Olağan Genel Kurulu’na hazırlanıyor.  Gölcük İznik ve Batum Havalisi Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Hasan Basri Başbay, Sofular Mahalle Başkanı Hüseyin Türkay ve İlçe Sağlık Araştırma Görevlisi ve Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Osman Şirin 29 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirecekleri 1. Olağan Genel Kurulu davetiyesini Genel Yayın Yönetmenimiz Emine Akboyun’a verdi.
İmtiyaz Sahibimiz Nurettin Şenemre’ye teslim etti.

TÜM GÖLCÜK DAVETLİ

Gölcük İznik ve Batum Havalisi Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Hasan Basri Başbay , 29 Nisan 2018 tarihinde Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 12:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleştirecekleri 1. Olağan Genel Kurulu hakkında bilgi verdi. Başbay, “İznik ve Batum Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneği olarak Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu’nın 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştireceğiz. Birlik ve kardeşlik şöleni şeklinde gerçekleştireceğimiz genel kurulumuza tüm Gölcük halkını davet ediyoruz. Katılmak isteyen vatandaşlarımız için otobüsler Donanma Durağından kalkacak ve ring servis olarak sürekli katılımcıları genel kurulun gerçekleşeceği kapalı spor salonuna getirip götürecek. Genel kurulumuzda aynı zamanda yerel sanatçılarımız Vira Cemal, Filiz Yıldırım ve Zafer Tekgümüş sahne alacak. Genel kurulumuza eski Adalet Bakanı Faruk Çelik, Kocaeli Milletvekilleri ve İl protokolü katılacak.   Ayrıca Başbakan Yardımcısı Sayın Fikri Işık o tarihte Artvin’de bulunacağı için canlı yayın ile bağlanacak. Oldukça eğlenceli bir gün geçireceğiz ve tüm Gölcük halkını davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BATUM, HAVALİSİ, GENEL, KURULA, HAZIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı