Haber Detayı
28 Temmuz 2020 - Salı 11:20
 
BAYRAM ÖNCESİ GÖLCÜK’Ü PIRIL PIRIL YAPTILAR
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in talimatıyla, Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin tüm mahallelerinde genel temizlik çalışması yaparak, cadde ve sokakları Kurban Bayramı öncesinde pırıl pırıl hale getirdi.
Gündem Haberi
BAYRAM ÖNCESİ GÖLCÜK’Ü PIRIL PIRIL YAPTILAR

GENEL TEMİZLİK ÇALIŞMASINA 55 PERSONEL KATILDI

 Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Kurban Bayramı öncesinde ilçenin tüm mahallelerinde, genel temizlik çalışması başlatmıştı. Mahalle muhtarlarıyla koordineli şekilde yapılan genel temizlik çalışmasına 55 personel katıldı. 

 

YABANİ OTLAR TEMİZLENDİ, KONTEYNERLER TEMİZLENDİ

 Çalışma kapsamında; cadde ve sokaklar yabani otlardan temizlendi. Bildirim dışı atılmış olan tüm evsel ve kaba atıklar toplandı. Hasarlı çöp konteynerlerinin bakım ve onarımı yapıldı. Yıkama aracı ile yıkanıp, dezenfekte edildi. Süpürme aracı ile tüm kaldırımlar ve kenarları süpürüldü.

 

CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

 Ayrıca; mıntıkacı personeller ile cadde ve sokaklar süpürüldü. Yıkama ekibi de tüm cadde ve sokakları çevreye ve sağlığa zararsız, dezenfektanlı su ile yıkadı. Mahalle muhtarları çalışmaları yakından takip ederken, Başkan Ali Yıldırım Sezer’e teşekkür ettiler. Bu çalışma haricinde rutin olarak yapılması gereken temizlik işleri de aksatılmadan devam etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAYRAM, ÖNCESİ, GÖLCÜK’Ü, PIRIL, PIRIL, YAPTILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı