Haber Detayı
23 Mayıs 2019 - Perşembe 18:14
 
BAYRAM PAZARININ YERİ DEĞİŞTİ
Her yıl bayram pazarı olarak Gölcük Dumlupınar Mahallesi 63.sokakta bayrama 3 gün kala kurularak ve 3 gün boyunca vatandaşlar bayram alışverişini bayram pazarında yapıyordu. Bu yıl bayram pazarı merkez Mahallesinde 1 Haziranda kurulacak. Bayram Pazar hazırlığı 28 Mayısta başlayacak
Gölcük Haberi
BAYRAM PAZARININ YERİ DEĞİŞTİ

Her yıl bayram pazarı olarak Gölcük Dumlupınar Mahallesi 63.sokakta bayrama 3 gün kala kurularak ve 3 gün boyunca vatandaşlar bayram alışverişini bayram pazarında yapıyordu. Bu yıl bayram pazarı merkez Mahallesinde 1 Haziranda kurulacak. Bayram Pazar hazırlığı 28 Mayısta başlayacak.
Her yıl bayrama üç gün kala Gölcük Dumlupınar Mahallesi 63. Sokakta kuruluyordu. Bu yıl Bayram Pazarının yeri değişerek Gölcük Merkez Mahallesi yıkılan Gölcük ortaokulu alanında yapılacak. Bayram pazarı hazırlıkları için ilk çalışma 28 Mayıs Salı günü yapılacak. Yıkılan Gölcük ortaokulu alanında otopark olarak kullanılıyor. Dün itibarı ile araç sahiplerine uyarı tabelasını otopark kulübesine 28 Mayıs ile 3 Haziran tarihleri arasında bu alanda araç parkı yasaklandı. 28 Mayıs Salı günü Gölcük Belediyesi ve Gölcük Seyyar Pazarcılar odası ile birlikte kurulacak Pazar için yer ayarlama düzenin kurulması için çalışmalar yaparak ve 1 Haziran 3 Haziran arasında bayram pazarı kurulacaktır.

Fahri Haner  

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAYRAM, PAZARININ, YERİ, DEĞİŞTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı