Haber Detayı
06 Ağustos 2013 - Salı 17:44
 
Bayramda Ulaşım Ücretsiz !
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Ramazan Bayramı boyunca ücretsiz ulaşım hizmeti verecek. Kent halkı Ramazan Bayramı boyunca deniz ve kara ulaşımından ücretsiz olarak faydalanabilecek.
Kocaeli Haberi
Bayramda Ulaşım Ücretsiz !

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Ramazan Bayramı boyunca ücretsiz ulaşım hizmeti verecek. Kent halkı Ramazan Bayramı boyunca deniz ve kara ulaşımından ücretsiz olarak faydalanabilecek. Büyükşehir otobüsleri arife günü ve bayramın birinci günü kabristan ziyareti yapacak olan vatandaşları Asri Mezarlık ve Bağçeşme`ye ücretsiz taşıyacak. 

 
KABRİSTANLARA ZİYARET
Kentin her köşesine belediye otobüsleri ve deniz ulaşım araçları ile gitmek isteyenler ücret ödemeyecek. Büyükşehir Belediyesi`nin kabristanlık ziyaretleri için sefere koyduğu  otobüsler, 08.00 – 16.00 arası her saat başı hareket edecek. Otobüsler Batı Terminali`nden Asri Mezarlık ile Bağçeşme`ye kalkacak. 
 
İLK GÜN PARKOMATLAR DA ÜCRETSİZ
Öte yandan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bazı hizmetlerini de ücretsiz verecek. Büyükşehir Belediyesi, parkomatlı otoparklarda da bayramın birinci günü ücret almayacak. Bayram ziyaretleri için şehir içine gelen tüm vatandaşlar rahatça otoparkları kullanabilecekler. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli, Büyükşehir, Belediyesi, vatandaşların, Ramazan, Bayramı, boyunca, ücret
Yorumlar
Haber Yazılımı