Haber Detayı
28 Ocak 2021 - Perşembe 14:58
 
BBP 28. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜMÜ KUTLAYACAK
BBP Gölcük İlçe Başkanı Şahin Akpınar gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu
Siyaset Haberi
BBP 28. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜMÜ KUTLAYACAK

Başkan Akpınar, sözlerinin başında “Geçtiğimiz hafta içerisinde, terörle mücadelede kahramanca çarpışan silahlı kuvvetlerimizden şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyor, aynı şekilde şehit emniyet müdürümüz Gaffar Okkan ve gazeteci Uğur Mumcu’yu da rahmet ve minnetle anıyorum” dedi. 

GENİŞLETİLEN YOL UZAYACAK
Sözlerini sürdüren Başkan Akpınar, “Kavaklı sahilimizdeki çalışma ile alakalı olarak Kazıklı Beyoğlu Deresi’nde sonlanacak olan yol genişletme projesini bizim önerilerimiz ve uyarılarımız doğrultusunda karşılık bulduğunu, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen’in şahsımı arayarak bu projenin devam etmesi ile alakalı olarak Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Gölcük Belediye Başkanımıza konunun iletildiğini ve gerekli çalışmanın yapılacağını söylemesi, bir Gölcüklü olarak bizleri sevindirmiştir. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Yolun otomobil fabrikasına kadar devam etmesi çok önemli. Oradaki sahilin ilçemizin geleceği açısından büyük öneme sahip olduğunun bilinciyle bu yolun bizlerde kalmış olacağını tekrar belirtiyoruz. Çalışmalarından ötürü Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e teşekkür ediyoruz” dedi. 

MUHSİN YAZICIOĞLU’NU ANACAKLAR
Partilerinin ilçemizde yapacakları faaliyeti hakkında bazı açıklamalarda bulunan Başkan Akpınar, “29 Ocak 1993’te şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun milli mutabakat metni ile yol arkadaşlarıyla kurduğu Büyük Birlik Partimizin 28. yıldönümü münasebetiyle, il merkezimiz başta olmak üzere tüm ilçelerimizde, Gölcük’te de Anıtpark’ta maske, dezenfektan ve lokum ikramımız olacak. Tüm hemşerilerimizi, saat 11.00’da Anıtpark’a bekliyoruz” dedi. 

GÜNEY OTOYOLU NEREDEN GEÇECEK
Başkan Akpınar, açıklamasının sonunda ise “Geçtiğimiz günlerde, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker tarafından Güney Marmara Otoyolu projesinin onaylandığını duyduk. Bunun kentimize, Kocaelili ve Gölcüklü hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Fakat bu projenin uzun süredir görüşülmesi ve çok farklı şekillerde halkımız tarafından dillendirilmesi neticesinde, ortada karışık bir durum ve bilgi kirliliği olduğunu görüyoruz. Özellikle yolun ilçemizde temas ettiği köy ve mahallelerimizdeki vatandaşlarımız tarafından tam olarak anlaşılabilmesi açısından Gölcüklü yetkili makamların konunun son halini kamuoyu ile paylaşmasını diliyoruz. Paylaşmalarının, ortadaki bilgi kirliliğinin de giderilmesi açısından önemli olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BBP, 28., KURULUŞ, YIL, DÖNÜMÜMÜ, KUTLAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı