Haber Detayı
25 Ocak 2021 - Pazartesi 07:16
 
BBP İLÇE BAŞKANI SEDAŞ'IN UYGULAMALARINA İSYAN ETTİ !
Büyük Birlik Partisi Gölcük İlçe Başkanı Şahin Akpınar, SEDAŞ'ın vatandaşa karşı olan tutumuna adeta isyan etti. Pandemi döneminde SEDAŞ'ın uygulamalarını eleştiren Akpınar adeta vatandaşa tercüman oldu. Akpınar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Adamın biri çıkmış memlekette istediği gibi AT koşturuyor, biz neredeyse kendimizi parçaladık “adamlar bizi soyuyor” diye fakat, hala daha arpa boyu yol katnedememenin üzüntüsü ile birbkez daha siz büyüklerimize iletiyoruz;"dedi
Gölcük Haberi
BBP İLÇE BAŞKANI SEDAŞ'IN UYGULAMALARINA İSYAN ETTİ !

Büyük Birlik Partisi Gölcük İlçe Başkanı Şahin Akpınar'ın paylaiımı şöyle
"Adamın biri çıkmış memlekette istediği gibi AT koşturuyor, biz neredeyse kendimizi parçaladık “adamlar bizi soyuyor” diye fakat, hala daha arpa boyu yol katedememenin üzüntüsü ile birkez daha siz büyüklerimize iletiyoruz;
Bakınız kıymetli büyüklerim;
Malumunuz bu firma;
—İkinci Faturayı ödeyemeyen abonenin, aboneliğini otomatik düşürüp, enerjiyi vermeye devam edip sonrada kaçak kullandın diye tam 2 katı fatura ediyor.
—Adamın parası olsa faturasını öder, yeniden abone olmak zaten faturaların 2 katı olduğu için otomatik abone de olamıyor. Normalde de Elektirksiz yaşayamayacak olan insan, güya onlara göre “kaçak” kullanmak zorunda bırakılıyor. Birde cezayıda o kesiyor. Saatin okumaya devam ettiği enerji nasıl kaçak oluyorsa orasıda ayrı muamma??
—Malumunuz kar, kış, kıyamet üstüne üstük virüs, hastalık, yasaklar artık topyekün canımız boğazımızdayken milletin elektriğini kesip 2 ye katladıkları borçlar için hapis cezasıyla tehdit ediyorlar.
—Ana Borcunu Ödemek isteyen vatandaşa kesinlikle indirim yapmayıp birde avukat masraflarını da ekliyorlar.
— Birde milletin evine icra memurlarınıda göndermeye başlamışlar.
—Milletin eğitimi evdeymiş, virüsle mücadelede sıcak su lazımmış, kombiler için elektrik lazımmış millet evlerde hapismiş, herkesin psikolojiside bozukmuş gibi şeyler adamların umurlarında değilmiş vs Eyvallah bizler anladık, anlamasınada..
SİZLER BU ARKADAŞLARIN FIRSATÇILIĞINI, TERBİYESİZLİĞİNİ, AHLAKSIZLIĞINI NE ZAMAN ANLAYIP,
Bu terbiye yoksunlarına nezaman HOOOOOP birader HAYIRDIR? diyeceksiniz. ???
Merakla bekliyoruz.
Şahin Akpınar
BBP Gölcük İlçe Başkanı
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: BBP, İLÇE, BAŞKANI, SEDAŞ'IN, UYGULAMALARINA, İSYAN, ETTİ, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı